Skocz do zawartości

Bolesławiec DBL jest?


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DZIĘKUJE WSZYSTKIM O JAKIEKOLWIEK ZAINTERESOWANIE SIĘ PROPOZYCJĄ PACZEK ŚWIĄTECZNYCH DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA' date=' BĄDZ PODJĘCIA WSPARCIA DLA HOSPICJUM W NOWOGRODZCU PO KILKU PRUBACH PODJĘCIA TEMATU DALISMY SOBIE Z ŁYSYM SPOKOJ BO NIKT SIE TYM NIE INTERESOWAŁ, A TYLE BYŁO O TYM MOWY WCZESNIEJ ....i to by było na tyle ode mnie [/quote']

 

Siema Opy

Dobrze to napisałeś Sempo zastanawiam się po wczorajszym czy nie pier....ć taki klub :P ( Browarka mogę się napić w domu

:ehz: ) i zastanawiam się po co się wczoraj spotkaliśmy po pierwsze

miało być tyle ludka ( obecność obowiązkowa ) a tu :P

po drugie mieliśmy troche rzeczy ustalić a tu :P

i tak dalej - widzę że euforia mineła

Tak czy siak spotkania od dzisiaj są w pierwszą niedziele miesiąca

bynajmniej ja tak będę przychodził. Cza się dogadać odnośnie WOŚP

żeby niedać ciała chociaż w tej sprawie. Z dziećmi chyba będzie niewypał

Wodzu miał zbadać ilu jest ich i wjakim wieku i tu znowu ;)

BYLE TAK DALEJ BOLCE :!: :!: :!:

 

[ Dopisane: 19-12-2005, 13:47 ]

Serdeczne dzięki za przybycie w towarzystwie AJKOWI i koledze ( zapomniałem imię ) :D :D ;) :lapagora:

Chociaż zobaczyłeś zgraję zajobów zanim ten klub nie rozwali SIĘ ZANIM JESZCZE POWSTAŁ :oops:

NAJMOCNIEJSI ZOSTANĄ MAM NADZIEJE ŻE NA FORUM BĘDZIESZ NARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale doły :P

mimo iż mnie nie było (nie miałem jak...) czuję się jako motocyklista z bolesławca jednym z was i bardzo chciałbym przystąpic do klubu ale STUDIA... no wiadomo :?

trzymajcie fason ja niedługo tez chciałbym dołączyc do gdomady ZAJOBÓW :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema romekKdth

 

ale doły

mimo iż mnie nie było (nie miałem jak...) czuję się jako motocyklista z bolesławca jednym z was i bardzo chciałbym przystąpic do klubu ale STUDIA... no wiadomo

trzymajcie fason ja niedługo tez chciałbym dołączyc do gdomady ZAJOBÓW

 

Nic się niemartw nie było tak zle tylko troche alkoholu za dużo oj dużo za dużo :lol:

 

Najważniejsze ustalone czyli WOŚP :D

troche mało ludka przybyło ale to nic może dlatego że zima i święta za pasem

wpisujcie sie kto chce mieć kamizelke skór. z Logo Bolców

może inne propozycje.Jest jak narazie zamówienie na 7 szt. im więcej tym taniej

 

Romekkdth wiem że studia zabierają troche czasu ale jak byś zorientował się we Wrocku za ile można gdzieś wyrwać kamizelki i zrobienie loga byłbym :D może będzie taniej

 

UWAGA - cza by było zrobić pilnie Flage z logo na WOŚP ma ktoś :idea: :?: pomysła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romekkdth wiem że studia zabierają troche czasu ale jak byś zorientował się we Wrocku za ile można gdzieś wyrwać kamizelki i zrobienie loga byłbym może będzie taniej

okej

a jakie mają byc te kamizelki: jakies konkrety...

 

[ Dopisane: 19-12-2005' date=' 22:05[/i'] ]

a tak w ogóle pisz do mnie romek

to dth to tylko kilka liter żeby mnie od innych romanów odróżnic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano wariaty

 

właśnie spłodzilem stronke z naszymi klubowymi sprztami (dałem foty tych sprzetów które miałem), przysyłajcie mi foty swoich bolidów (Romek zapodaj mi fote swojej XJ'ty) http://www.moto.akcent.pl/moto/sempo/naszesprzety.html ZOBACZCIE !!!

 

Ja na kamizelke też się pisze! tzn. kamizelke mam tylko na te wszystkie znaczki itp. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Romek

 

Kamizelki ze skóry bez żadnych wodotrysków najważniejsze konkretne zapięcia ,i bez żadnych szwów na plecach acha czarne. ja znalazłem wykonawcę w Lesznie Górnym który zaopatruje kilka klubów Firma COBRA tylko ceny takie sobie od 150 do 220 zł + koszt umieszczenia Loga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sempo: Co do sprzeta wysle ci zdięcia jak wróce do domu w czwartek. Tu niestety nic nie mam :cry:

Łysy: O kamizelki sie popytam. Na razie założyłem temat w /jak kupic....

może ktoś będzie wiedział i coś odpisze.... 8)

.....nawiasem sporo xj w naszym gronie.. ;) ...trza chyba sprzęta zmienic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEDZE I SIEDZE MYSLE I MYSLE I CZEGOS MI TUTAJ BRAK...

W Niedziele musialem sie urwac , mam nadzieje ze sie dobrze bawiliscie, u mnie wszyscy zdali!Kiedy Opłatek robimy?

Niestety w Niedziele doszly do mnie smutne informacje ze podczas zawodow TKD w Łodzi zginął 22 letni zawodnik, mój chumor przygasł.Jest to 1szy przypadek od ponad pół wieku...Taka branża Niestety:(Nie miałem już mocy aby sie zjawic w AP.Wybaczcie

Pozdro i szakunec>

A Jak Byśmy nie mieli sie widzieć To WESOŁYCH ŚWIĄT I MOTO PREZENTÓW POD CHOINKĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajta opy i dziouchy

 

Siedziałem chyba z godzine na inter. oglądałem różne kamizelki i ta firma z leszna nie jest taka zła a przede. droga

Ale mam jeszcze jeden pomysł a mianowicie żeby każdy kto chce kami.

zaopatrzył się we własnym zakresie. wtedy się odda do naszycia ( wszystkie naraz )

SIEDZE I SIEDZE MYSLE I MYSLE I CZEGOS MI TUTAJ BRAK...

W Niedziele musialem sie urwac ' date=' mam nadzieje ze sie dobrze bawiliscie, u mnie wszyscy zdali!Kiedy Opłatek robimy? [/quote']

 

Wodzu widzę że omijasz pewne rzeczy i posty które powinny być poruszone a także że coś zawaliłeś czekam na wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim!

Witam Asie, której wreszcie udało się zagościć tu ;)

UWAGA !!! Nasza strona działa już pod nowym, łatwiejszym do zapamiętania adresem ;) www.bolce.akcent.pl jak już wczoraj pisałem przybyła nowa zakładka Nasze sprzety (już niedługo następne) ;)

 

Burdelo masz namiary może na tego kolesia co robi te naszywki itp. ???

 

[ Dopisane: 20-12-2005, 22:37 ]

co do flagi to ja bym proponował takie coś (zrobiłem to prostym sposobem w paincie) oczywiscie Łysego znajomy ładniej to zaprojektuje. Tylko dalej pozostaje problem kto to przeniesie na materiał (flage) Takie coś może być?

 

flagawzor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nikt sie nie rozbierał  jakie ciuchy?

 

Witam

Zuza niebieski golf chyba Maćka , szlik dziecka

A tak naprawde to jak się nikt nie rozbierał.

 

Tylko dalej pozostaje problem kto to przeniesie na materiał (flage) Takie coś może być?

 

Sempo mi się podoba

Opy i nie tylko kto może zrobić taką flage MYŚTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witom BOLCÓW (chyba jestem dzisiaj pierwszy)

Po krotkiej przerwie powraca (odrodzony) Ajek ;)

Co do kamizelek, na dzień dzisiejszy nie dam rady, ale naszywki czemu nie, jaki jest koszt naszywek?? (nie wszywek ;) ) ;)

Przypominam sie BOLCOM o wysylaniu na moje konto [email protected] ogłoszeń dotyczacych sprzedaży !! (free) dotyczy częsci motocyklowych.

Musimy se pomagac co nie ;)

Wiadomość dla PREZESÓW (Wodza & Łysego)

Przesyłajcie mi NEWS'y na moje konto (w/w) będe wstawiał na http://www.motocykle.b-c.pl ;)

A jeszcze jedno:

"Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie!"

życzy ajek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...