Skocz do zawartości

R1 czy ZX 10 ????


Rekomendowane odpowiedzi

ja to chociaż inetersuje się problemem kolegi a nie zastanawiam czy niebieski kolor daje 3KM   :idea: :(  :P  ;)

 

ja sie nie zastanawiam - ja to wiem :mrgreen:

 

a koledze to juz doradzilem :P tylko cos mnie nie chce sluchac :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :evil: dzis gadalem z kolesiem co ciagnie sprzety ze stanow i jutro tzn w sobote jade sie dogadac z nim co i jak bo ma mi sciagnac R1 2005 niebita tylko po kradziezy ( do wymiany stacyjka i zamek pod siedzeniem) za 29 tys. zobaczymy co z tego bedzie?? A w niedziele jade zobaczyc ta R1 z Francji. Marco jakbys chcial sie wybrac to napisz na gg. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu no to nie dobrze! Chyba nie ma nic gorszego jak nagla zmiania planow w takiej sprawie... Czekamy na dalsze informacje :-)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na dalsze informacje

chętnie pozostawił bym sprawę bez komentarza ale trudo w tej sytuacji nic nie powiedzieć w skrócie:

kolo co miał sprzedać udał się do pewnego komisu w którym powiedzieli mu że ma nie sprzedawać :D

zastanawiam się czy podac nazwę tego komisu :D w sumie nigdy jakoś specjalnie ich nie kochałem ale teraz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec powiem tak ...........#$%#$%@#%@#$% o tym gosciu. Nie wiem czy mozna tu podac jego namiary by nikt inny sie na tego barana nie nacial?? Dajcie znac czy mozna. Ale jestem @#$%#@$%#$% !!!!!!!!!!!!!!!

Juz kase wymienilem bo mialem w Euro no i oczywiscie stracilem troche zl bo chodzilo mi by jak najszybciej to zalatwic. Pozyczylem przyczepke by przewiezc moto a on na 1 godz przed transakcja mi dzwoni ze sie odmysli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo mu w komisie na Polnej powiedzieli ze jest po**bany bo za tanio sprzedaje . Wcale sie nie zdziwie jak ona tam sie znajdzie za jakis czas. A ja jak spotkam tego kolo w sezonie na drodze to chyba go pogryze :twisted: :D no i szukam dalej moto. Ta wiara jest @#@# zreszta sami wiecie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...