Skocz do zawartości

R1 czy ZX 10 ????


Rekomendowane odpowiedzi

no się chłopak zdenerwował ale ja mu się nie dziwię tez bym sie wkurzył jak by mi taki numer wywinięto

postawy wyzej wymienionego komisu nie bedę juz komentował :D

 

Rozumiem ze to byla ta z Francji' date=' a co z ta druga z USA?[/quote']

nie to był osobny temat tamte poprzednie to wszystko wałki i matactwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejny szlagier w pekaniu ram, jakies 4 lata temu przypadlosc te miala TL1000 Suzuki (podobnno hihi)i, teraz Kawasaki. eejjjjjj... Ludzie zastanowcie sie dwa razy albo wiecej zanim cos skrobniecie.

Przypadki rodem z Porazowa pewnie Soltys sprzetu dosiadal albo jego corka.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziur po jakim dzwonie :?: nowe sztuki pekaly z jazd na gumie

 

Ludzie zastanowcie sie dwa razy albo wiecej zanim cos skrobniecie.

to co jest skrobniete to jest faktem :!: niewyssalem sobie tego z palca

sie nie lam Timac tu wiele osob zna motocykle tylko ze zdjec w necie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 lat temu podczas scigania sie po autostradzie poznalem faceta ktory owego dnia uciekal mi na TL,( oj grzalismy wtedy niezle po 250km/h). Przez te lata dalej jezdzi na TL nie zawsze na dwoch kolkach, spotykamy sie czasami i wiem od niego ze przez ten czas nigdy nie mial problemu z peknieta rama.

nika, chyba masz racje, duzo ludzi powtarza to co przeczyta na necie.

Timac dorzuc wiecej inormacji o tych pekajacych ZX10-(fakty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita, jak tam Twoje poszukiwania. Pytam bo równiez poszukuje R1 z roku 2005 lub ewentualnie 2004, może być ze Stanów. Masz może namiary na kogoś godnego polecenia? Takiego, który pisze co i jak, wysyła zdjęcia, a jak sie do niego pojedzie to wszystko się zgadza, a pozostaje tylko uzgodnić cenę. Będę wdzięczny za odpowiedź, może być na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to znow ja wieczny poszukiwacz sprzetu :buttrock: poki co nic ciekawego nie znalazlem wiec jak juz pewnie wspominalem wzialem sie za naprawe moje fajera. Szczerze to nie moge nikogo polecic kto jest naprawde uczciwy co do sprzetu, Moze szukam za zbyt niska kase 32-33tys ? Tyle co sie najezdzilem i naogladalem to brak slow a na te wszystkie wyjazdy to juz sporo kasy poszlo. Tak wiec sezon rozpoczne znow na fajerze a pozniej sie zobaczy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac - zx10r nie trzeba specjalnie jeździc na kole ona to robi nawet jak tego nie chcesz, wiec pęknięta musiałaby być prawie każda rama. Powiedziałem to co napisałes mechanikowi z toru i prawie sie nie posikał. Ty zobacz jaka tam jest świnia wsadzona /grubość ramy/. Jeśli ta rama pekała by od koła to w twoim gsxr750 nie powinna wytrzymac jednej stójki bo jest około 3 razy ciensza. Daj spokój naprawde bo bajki opowiadasz.

Nie wyssałeś sobie tego z palca? A jakie pigsy wciągasz?

Dawaj goscia do mnie, jak mu pekła rama w zx10r od jazdy na kole kupie mu nowy motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...