Skocz do zawartości

R1 czy ZX 10 ????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam male pytanko i prosilbym o wypowiedz ludzi ktorzy mieli okazje osobiscie sprawdzic jedna i druga maszyne bo szykuje sie do zmiany moto i zastanawiam sie co wybrac. Jedno i drugie nie starsze niz 2004r. Z gory wielkie dzieki za opinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze rzeczywiscie sie skudze na R1 ?? W koncu ladna to ona jest ale czarna ZX10 tez mi sie podoba ale w gruncie rzeczy to chodzi mi o awaryjnosc i wytrzymalosc wiec dzieki za to wiadomosc o czachach w zx10. Jak ktos moze cos jeszcze dodac to bylbym wdzieczny. Pozdro Marco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czacha w zx-10r odpadła? chyba jej w ogóle nie przykręcił, ale wy bzdury piszecie japierdziele. Jak ktos ostro daje na kole urywają sie zaczepy plastikowe przy wlocie powietrza (również plastikowym) do głowki ramy, ale nie czacha, przecież ona trzyma sie na owiewkach to co tez mu odpadły? Hehe uwierze w to ale pod jednym warunkiem owiewki były poklejone i to chyba na babole.

O dziesiatce - cięzko tym motocyklem jeżdzic na dwóch kołach gdyż jest tak nerwowy, że nawet z piatego biegu z gazu idzie na gume. Ogólnie R1 jest znacznie spokojniejsza i bardziej liniowo oddaje moc. Jeżeli miałbym do wyboru zx-10r i R1 z tego samego rocznika np 2004 wybrałbym chyba Yamahe pomimo że jestem fanem zielonych i sam mam zielenine. Co do nowego modelu dziesiątki ostrze sobie na niego zęby, zwłaszcza ze zapowiadają że bedzie to rewolucja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czacha w zx-10r odpadła? chyba jej w ogóle nie przykręcił' date=' ale wy bzdury piszecie japierdziele.[/quote']

Tak to już z Kawałsraki niestety jest. Już w 9tkach od jeżdżenia po wybojach zdarzało się, że pękał przedni stelaż.

 

Kawasaki od dawna chce coś pokazać i osiągnąć, tylko nie bardzo im to wychodzi. Zrobili o 36ccm większy silnik i jest najmocniejszy 'w klasie' mimo, że do klasy się nie łapie. Wygrzali 10tkę tak bardzo, że nie da się nią jeździć w sposób kontrolowany. I tak w kółko. Prawda jest taka, że każdy z osobna powinien kupować sobie (na ulicę) to co mu się podoba Hondę, Yamahę, Kawasaki, bo jak przyjdzie do jazdy na torze to Suzuki i tak skopie wszystkim dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziesiatce - cięzko tym motocyklem jeżdzic na dwóch kołach gdyż jest tak nerwowy' date=' że nawet z piatego biegu z gazu idzie na gume.[/quote']

 

no to juz mi sie podoba ;) a moze poprostu kupie sobie ZX10 po glebie i zrobie z niej streeta?? To by bylo cos? wywalic caly przod i odpicowac. Musze sie zastanowic. Pozdrawiam i czekam na dalsze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze a!ntek że nie jechałeś dziesioną :) ale nie jestes pierwszy, też kiedyś nie wierzyłem ale już sie przekonałem.

Hahaha z tym suzuki to dobre, Badziak zwłaszcza to udowodnił w tym sezonie po tym jak 300 tysiecy dodatkowo włożył w motocykl ;).

Panowie proponuje żeby nie poruszać tematu wyścigów motocyklowych bo w nich od dawien dawna króluje honda (pomimo że seryjne spotrowe motocykle mają znacznie mniejszą moc od konkurencji) a nie jakieś tam suzuki kawasaki czy inny pieprz. Chłopak nie chce wiedziec który wygrywa wyścig bo i tak takiego samego miał nie będzie. Chce wiedzieć czy zakupić R1 czy zx-10r.

Z pękaniem plastików to jest tak że jak jeden z drugim dopiero zaczeli uczyć sie jeżdzić na kole lub jeżdzą na nim do odcinki to wierzcie mi obojętnie co to jest i tak pęknie, nieważne czy to H, S, K, Y czy Dukat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...