Skocz do zawartości

TS 125R


Rekomendowane odpowiedzi

tak to jest jak sie mysli ze sie ma najlepsze moto:) ale kmx to praktycznie to samo co dt a ts jest spoko i napewno lepsze od wczesniej wymienionych:) a kover jak ty wymieniasz uszczelniacze zawieszenia to na pewno ci puszczaja olej czyli moze byc tak ze jest go mniej niz powino i wtedy jak sprawdzisz ile było go i tyle samo wlejesz to niebedzie róznicy:) sam rozgladam sie nad ts albo rx (125) ale rx sa drgoie a ts widze ostanio bardzo tanio. a kłucic to mozecie sie na gg albo gdzie indziej ale nie tu :) a i kover jak mozesz to opowiedz cos o swojej ts-ce bo coraz bardziej sie do niej przekonuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kover jak ty wymieniasz uszczelniacze zawieszenia to na pewno ci puszczaja olej czyli moze byc tak ze jest go mniej niz powino i wtedy jak sprawdzisz ile było go i tyle samo wlejesz to niebedzie róznicy:)

 

Tak sie składa że puszcza mi tylko jeden uszczelniacz wiec w drugiej ladze stan oleju powinien być ok :)

Jeszcze sie zapytam, jak bardzo odpowiadaja spręzyny podczas jazdy z niskim poziomem oleju, bo jedni mówią że zawieszenie siada inni ze nic sie nie dziej, bo że jazdą bez oleju mozna tuleje (czy jak to sie nazywa) wykończyć to wiem :)

 

a i kover jak mozesz to opowiedz cos o swojej ts-ce bo coraz bardziej sie do niej przekonuje:)

Nic za wiele nie moge ci napisac, za małe porównanie mam, a nie chce wywołac tez takiej wymiany zdań jak wyżej .....

Powiem tylko: Ja jestem baaaarddddzzzzoooo zadowolny ....

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślę że mam najlepsze moto, bo wiem że tak nie jest. Chciałem wyprowadzić kolegę z błędu ale niestety nie ma takiej możliwości. Na gg próbowałem normalnie pisać ale sie nie dało i skończyło się na kłótni znowu.

 

Kusiek.

Ts'ka ma gorsze zawieszenie niż RX 125. Mocowo też jest troche gorzej. Jednak cena jest zdecydowanie bardziej zachęcająca. Jak już wcześniej pisałem naprawde nieźle się prowadzi. Po rx'ie 50 z pewnością Cię zadowoli. Ts'ki są naprawde niezawodne. Tak jak KDX z KX'em silnik ts'ki ma troche wspólnego z RM'em. Bak jest dość wąski i można go dobrze złapać kolanami, kanapa nie jest tak szeroka jak w DT czy KMX, nie mówiąc już o MTX..

 

Kover.

moge jeszcze dodać że można usunąć z silnika wałek wyrównoważający co też zawsze troszke pomoże.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez EnduroMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem rx jest lepszy niz ts mam około 33km zawiesznie ma konkretne upsie down:)

o kurde kto ci rubił tuning silnika ?

kurde, 33 KM w Aprili RX50 <olaboga>

 

 

no i lepiej nie mUw kto ma najlepsze moto

Edytowane przez eloelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...