Skocz do zawartości

TS 125R


Rekomendowane odpowiedzi

przejedź się ts'ką i zobacz jaka jest różnica. Jeździłem KMX'em i wiem jak to jeździ. a TS'ke mam.

ps. zapytaj sie ludzi którzy lataja ostro w terenie ile to jest 6kg. Bo jak jeździsz po polach i wiejskich drogach to sie nie dziwie że Ci to wisi. To nie temat o KMX więc zakończmy bezsensowną kłótnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wierze!!!! to pierdziel ze kmx to krowa bo 6 kg to nie jest az tak duzo....

Jak juz to uwierze w 115kg na sucho... Czyli wyjdzie jakies 125kg gotowy do jazdy.

 

TS wazy 109kg z zalanymi plynami i polowa zbiornika paliwa. Bez problemu ze swojej zrzucilem 8kg nie wywalajac mechanizmu dozownika z silnika wiec spokojnie mozna zejsc do 100kg, a to juz jest bdb wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie mylisz bo zalony, a wywalajac wszystie zbedne rzecz tj.:bagaznik,kierunki,tylny błotnik, i podnożki(kto chce) pare kilo sie zrzuci ale jednak ta ts-ka jest lzejsza nie wiele bo nie wiele ale jednak, co mi nie robi roznicy :cool:

 

i zamknijmy moze juz ten bezsensowny temat

 

pozdro

 

aha i nie jezdze po polach ani wejskich drogach,chociaz zdarza sie to nie rzadko ale zdziwilbys sie w jakich warunkach jezdze czasami i w jakich radzi sobie kmx!!!

 

to tyle nara

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na jakims angielskim forum (jak znajde adres do dopisze) znalazłem że zła regulacja zaworu wydechowego może doprowadzić do uszkodzenia tłoka :| . W swojej "tesce" właśnie wpadłem na pomysł żeby własnie zawór spróbować przeregulować :] i teraz pytanie jak nie doprowadzic do tej nieprzyjemnej wyżej wymienionej wytuacji ?? Sa sugestie z góry THX.

 

Coś sie domyslam że zaraz pojawi sie pytanie jak odblokować TSke :smile: Wiec napisze to co juz wiem:

- wywalic wszystko z dyfuzora,

- wymienić końcówke wydechu na przelotową,

- odłaczyć od moduło bodajże czarno-biały kabel (jeśli sie myle poprawcie),

 

Czy sa jeszcze oprócz tego blokady na gaźniku sprawdzał to ktoś ??

 

Jeśli chodzi o wage do bede musiał swoją zważyć żeby potwierdzic wynik Maly-PMI :) hehe

 

Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej TS właśnie przez zawór padł silnik. Kupiłem już nowy zawór i skladam wszystko do Kupy.

Też czytałem to angielskie forum i wcale nie chodzi bynajmniej o złą regulację ale o nie dbanie o niego.

Zawory ogólnie są dość delikatne i lubią paść jeśli się zapieką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne. Człowieku pomyśl nad Tym co Ty mówisz. 115kg zalany KMX? Hahaha, weź ibuprom i idź spać bo masz jakieś zwidy.

 

 

chyba lepiej kur*** wiem na czy jezdze!!!!!!!!!!!!! aha a wy ta swoja ts-ka zejdziecie ponizej stowki-zerujace....

 

i po co znowu zaczynasz, widze ze koniecznie szukasz zaczepki...

szukasz? to czep sie tramwaja i dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej TS właśnie przez zawór padł silnik. Kupiłem już nowy zawór i skladam wszystko do Kupy.

Też czytałem to angielskie forum i wcale nie chodzi bynajmniej o złą regulację ale o nie dbanie o niego.

Zawory ogólnie są dość delikatne i lubią paść jeśli się zapieką!

 

Czy ja o czym nie wiem :] jak dbać o zawór wydechowy ?? Sorry, że tak głupio pytam, ale nie spieszno mi do remontu silnika :)

 

Myśle, że można by było powywalac z tego tematu niepotrzebna posty i zrobic temat ogólny o TS, z danymi itp. itd. np. ile oleju do przedniej zawiechy bo bede musiał zamienic uszczelniacze i nie wiem ile oleju (chyba bede musiał wyl;ac stary i zobaczyc ile go tam było - chyba że ktoś wie ile ma tam byc go dokładnie ...).

 

PS. Uszczelniacze do TS maja wymiary 41x54x11 np ARI 047 (może sie komus przydać :smile:)

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez kover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary nie chce nikomu dojechac ale pisze że myli się pod względem masy. po 2 zaloze sie ze napisales na tym forum ze np. dt 125 to lipa.

http://www.motorbikes.be/en/Kawasaki_KMX_125_2001.aspx Dry Wet 115kg. Koniec dyskusji o KMX'ie to jest temat o TS!

 

Co do zaworu warto czasami wszysto rozebrać, dokładnie przeczyścić.

Edytowane przez EnduroMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKOMU NIE WOLNO PISAC ZE JEGO MOTO TO KROWA CZY BADZIEW itp !!!!

Każdy z nas kocha swoj motocykl i wydaje mi sie conajmniej hamskie wytykanie komuś ze ma "gorszy" motocykl, nawet w podtekstach :P

 

 

chyba jedyna i sluszna wypowiedz w tym temacie :smile: :) :) :) :P

 

Enduro-max zalozysz sie??? o co?? nie dawno byl nowy temat o dt,nie wiem czy jeszcze jest, jak jest to przeczytaj sobie go.....

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...