Skocz do zawartości

Cagiva SuperCity 50 czy Aprilia Pegaso 80?


ani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Wg. mnie supercity to super sprzet! Swietnie wyglada, ma zajebiste hamulce i bdb zawieszenie. Jak kupisz kit tuningowy na 80cc to jazdaaaaaaa.......A czemu niby cagiva przegrywa z aprilia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby cagiva przegrywa z aprilia??

Ja wyczytalem ze cagiva juz jako firma nie istnieje i jest problem z czesciami a aprillia nadal funkcjonuje i raczej z czesciami wiekszych problemow nie powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim sensie jak nie bylo ducati. Po prostu stala sie wlasnoscia innej firmy co nie oznacza ze koniec produkcji. Wrecz przeciwnie. Pozostanie pod taka nazwa a nowy wlasciciel zrobi wszystko aby na niej zarobic co jest chyba oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisalem w google Cagina i gdzieś mi znalazło własnie taki link ze JAWA wykupiła 51 % udziałuw firmy CAGIVA i nie wiem jak to rozumieć , Według mnie to jest jako JAWO-CAGIVA ale sam nie wiem. Teraz to wychodzi na to ze oryginalne Cagivy to są te stare bo w teraz to za bardzo coś kombinują z tymi firmami ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha rx ... :? nie słyszałem o tym .. ide poszukać gdzies na necie

 

[ Dopisane: 29-11-2005, 18:02 ]

Według google Yamaha rx to są wzmacniacze Hi-Fi .........

 

[ Dopisane: 29-11-2005, 18:03 ]

Jeszcze nie jeździlem na wzmacniaczy ... ale może kiedyś sprubuje :)

 

[ Dopisane: 29-11-2005, 18:04 ]

A jednak jest Yamah RX .. Taka podobna do JAWY .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aprilie Pegaso 80 94' ( tuning: gar i głowica pollini, dellorto 19, storzek, tylko wydech zwykły;/ ) Powiem szczerze, że jestem zadowolony baaardzo z tego moto, Vmax w granicy 105-110, ale pójdzie więcej( ma moc) , można zębarki zmienić i po sprawie, ja wole jednak dynamike mieć lepszą, moto ma 5 biegów, 1,2,3 ciągnie jak szalone, wkręca sie prawie do 11tyś obrotów, zrywny jest, ale kapeć z tyłu 120 więc mogło by być lepiej bardzo silniczek w bdb stanie, (robiłem remont rok remu: łorzyska na wale, nowa korba, tłok; skrzynia i sprzęgło w stanie bdb) troszke poobijany, obdrapany, ale to nie jest ważne.

POCECAM ani !! cena około 3400zł. + kask AGV gratis jak coś to gg: 4143200

 

 

 

a co do cagivy, to uwazam ze jak trafisz 80tke, to będziesz tak samo zadowolony, motorki podobne, jeżdziłem tez na 80tce, zbieraja sie podobnie, wygląd podobny ( mają podobne silniki i kity tuningowe) ale fatkycznie części jest mniej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam !

Posiadam cagive supercity 50 i aprilie rx 125 i powiem szczerze ze z dostepnoscia czesci do 1 i 2 moto jest tak samo slabo !!! gdybym mial na pierwszy motocykl wybierac miedzy cagiva 50 a aprilia 80 wybralbym cagive ... Moja supercity 50 z rozpreznikiem wydechowym gianelli jedzie bardzo dynamicznie (100 km/h)i przez pierwsze kilka miesiecy moc w granicach 10 km mi wystarczala wrecz na samym poczatku motor byl zbyt mocny ;P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Posiadam cagive supercity 50 i aprilie rx 125 i powiem szczerze ze z dostepnoscia czesci do 1 i 2 moto jest tak samo slabo !!! gdybym mial na pierwszy motocykl wybierac miedzy cagiva 50 a aprilia 80 wybralbym cagive ... Moja supercity 50 z rozpreznikiem wydechowym gianelli jedzie bardzo dynamicznie (100 km/h)i przez pierwsze kilka miesiecy moc w granicach 10 km mi wystarczala wrecz na samym poczatku motor byl zbyt mocny ;P Pozdrawiam

ku*wa ale ty masz wyczucie czasu i precyzji...

i nie pie**ol ze nie ma czesci do RXa!!! Napewno nie ma tego w sklepie na wsi z czesciami do traktorow!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa ale ty masz wyczucie czasu i precyzji...

i nie pie**ol ze nie ma czesci do RXa!!! Napewno nie ma tego w sklepie na wsi z czesciami do traktorow!!

 

 

 

Witam cwaniak !!!

 

Byles kiedys w trojmiescie ? Przypuszczam ze nie ... ale gdybys byl to bys wiedzial ze jest problem z czesciami i serwisami do "wloszczyzny" a jak juz sie znajdzie jakies czesci do aprili to kusztuja duzo wiecej niz np . w niemczech !!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...