Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem Hondy Nsr 125 R :/


Tylik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kil|vov: Czemu wał to norma ? (nie zabardzo z tym wiem czemu Smile )

 

nie wiem :mrgreen: to szyna gadał z mechaniorem [nasze nsrki robi Rafał Wąs z chełma] i mowił, że można nie wymieniać, ale wtedy moto traci sporo mocy, nawet do 10KM :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając do tematu to jestem ciekaw jakim cudem dojechałem do domu (ponad 40 km) po tym zgaśnięciu silnika przy zmianie biegu na 6 (przy prawdopodobnym stuknięciu świecy o tłok w czasie tego) jeśli mówicie że to mogły paść pierścienie, tłok albo cylinder :roll: :? - taksamo jak przyjechałem po tym do domu to pare razy odpalał nawet jak założyłem inną swiece a już wieczorem nie :?:

Bo jeśli padłyby pierścienie, tłok albo cylinder to moto by zgasł w czasie tej zmiany biegu i by już nie odpalil :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli padłyby pierścienie, tłok albo cylinder to moto by zgasł w czasie tej zmiany biegu i by już nie odpalil Rolling Eyes

 

właśnie*

 

 

 

 

 

 

*- no to żem doradził :mrgreen: ;) skontaktuj się z mechanikiem bądź warsztatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając do tematu to jestem ciekaw jakim cudem dojechałem do domu (ponad 40 km) po tym zgaśnięciu silnika przy zmianie biegu na 6 (przy prawdopodobnym stuknięciu świecy o tłok w czasie tego) jeśli mówicie że to mogły paść pierścienie' date=' tłok albo cylinder - taksamo jak przyjechałem po tym do domu to pare razy odpalał nawet jak założyłem inną swiece a już wieczorem nie [/quote']

 

No właśnei! Póki był ciepły to jeszcze jakas kompresje miał. Gy zrobił sei zimny to dupa blada. Może nie jest to odpowiedni przykład ale miałem tak samo w CZ 175 pękł tłok, pierścionki a mimo to dojechałem do domu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...