Skocz do zawartości

senda


Rekomendowane odpowiedzi

siemka:) mam 2 pytania dotyczące derbii sendy więc

1. to czy można jeździć na orginalnych oponach po asfalcie tzw. chodzi mi o to czy może sie coś stać jak będe jechał powiedzmy 80km/h po asfalcie ?

2. jak wzrost musze mieć by dosięgać do ziemi siedząc na sendzie ??

mam ok. 165cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja mam Sende SR

Ad 1. orginalne to moze napiszes jakie to są(i o jaką ci sende chodzi? SM SR R??) ale uważam ze normalnie można śmigać takimi prędkościami.Ja mam kostki i jechałem nawet 90km/h moją sendą-tylko troche rzucało na boki :D

Ad.2 Sendy są bardzo wysokie, obawiam sie ze przy wzroście 165cm niebędziesz dosięgać dwoma nogami do ziemi. Ja mam 180cm i jak siedze na moim moto to normalnie mi pasi(tzn. stopami całymi dotykam ziemi i kolana mam lekko zgietę.

Ps. jak co to obniżysz se moto:D :mrgreen: Ale senda jest dobra. PS.2 będzie to twoje Pierwsze moto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o opony "kostki" po prostu chcę jeździć w terenie i na asfalcie.

Czy takie opony się nadzadzą ?? :D

To byłby mój 3 moto :P 1 to motoryna, a 2 to honda monkey :roll:

już z niej wyrosłem i dotykam czasami kolanami kierownice...

Napisz coś o swojej sendzie :P

Ps. troche za wysoka to może być :-D może urosne do końca stycznia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galaff powiedz mi kiedy ty moto będziesz kupować?:> bo jak dużo byś dał to poooooo sezonie może bym sprzedawał:P narazie mi wystarcza....

 

A co do opon kostek to ja mam w swojej kostki(jak wspominałem wcześniej) i nienazekam jak jezdze po asfalcie, tylko sie szyko ścierają:D:( :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki inny motorek mi polecacie ?? czytałem dużo o enduro piędziesiątkach, aprilie rx to trudno znaleźć w roczniku 1999-2004 (takie by mnie interesowały), yamahe dt tak samo, RIEJU RR 50 jest fajny ale mało o nim wiem :roll:. Dlatego wybrałem senda(jak narazie) bo jest dostępna i nawet ładna :-) A czemu zawieszenie sendy jest złe ? w jakim sensie ?

EDIT: Będe kupował tak gdzieś w styczniu jak dobrze pójdzie...

bo najpierw musze sprzedać honde monkey :roll: będe miał ok. 6000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 6tys to poszukaj hm-a cre! Najlepsze 50cc. Z tego co pamietam za taka kase jest u kolegi Strzalka. Szukaj tez ktm-a exc 50. Za 2900 jest do wyrwania z okoloc warszawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo go wtedy mama przestanie kochac :D

A tak serio to czemu nie chcesz starszego?? Jaka roznica skoro konstrukcyjnie zadna?? Np senda z 2005 jest mniej zaawansowana niz aprilia rx 50 z 1995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...