Skocz do zawartości

Pierwsze moto


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a wg mnie jak masz kase to bierz japonie....a moze suzuki ts?? sprzet prosty, tani i super sie prowadzi. Zdecydowanie najlzejszy ze starych 50cc. Bierzesz chlodzona ciecza i jest super. Zablokowana 50cc ma 5km i na poczatek zupelnie wystarczy a potem sobie odblokujesz. Nauczysz sie wszystkiego na niej i to nie problem. Nie bierz rometa ani sima bo to nie ma sensu. Na japoni nauczysz sie tak jak normalnie na romecie ale od razu porzadny sprzet i nie bedziesz mial takich jazd. Za 2200 wyrwiesz fajne suzuki t s50 wersja japonska a jak ci zabraknie mocy to kolejno odblokujesz, i puzniej kupisze zestaw tuningowy (400zl) i bedzie wystarczylo. Osiagi beda przbijac dt zdecydowanie ( duzo nizsza masa przy podobnej mocy) Bierz japonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to problem jeden mamy z glowy :D

ja bym postawil na enduro bo w tych pojemosciach najbardziej uniwersalne i mozesz sie uczyc na wielu rodzajach nawierzchni. suzuki ts, honda mtx, yamaha dt w tym budzecie. Sa to sprzety popularne i fajne za taka kase!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecam nakedy typu Mbx,Rd...rg to to samo tylko ma owiewke. Ale zasadniczo to niczym sie nie ruznia. Scigacze to: Aprilia Rs, Derbi Gpr, Cagiva Mito, Honda Ns1. A z twoimi srodkami mozesz patrzec tylko na te nakedziko-scigacze. Ja osobiscie znam silnik rg i rd i polecam suzuki. Yamaha ma dziwny charakter (strasznie dziki). Polecam wiec suzuki rg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba kupie RG ale moze pomyśle o sprowadzeniu z niemiec (jak jest z rejstracją 80 cm w Polsce.

 

 

Normalnie :D musisz miec pieniadze i idziesz i rejestrujesz na siebie, no i oczywiscie dokumenty. Najlepiej zeby bylo w papierach ze to jest 50ccm bo inaczej musisz miec znajomosci zeby to zarejestrowac :P

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu DT?? Tylko mi nie mów że na samym poczatku nie miałes żadnego dzwona?! Ze tak od razu wsiadłes na 80 i jezdziłes w miare pożadnie?!

Dokładnie tak jak napisałeś :mrgreen: jakoś tak wyszło hehe, gleby były ale to potem gdy w terenie zacząłem śmigać a takto to nie. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

Od razu DT?? Tylko mi nie mów że na samym poczatku nie miałes żadnego dzwona?! Ze tak od razu wsiadłes na 80 i jezdziłes w miare pożadnie?!

 

Dokładnie tak jak napisałeś Mr. Green jakoś tak wyszło hehe, gleby były ale to potem gdy w terenie zacząłem śmigać a takto to nie. Pzdr

i co w tym dziwnego? czy dla was DT to jakis hard enduro czy co ? to jest przeciez MOTOROWER ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby byla hard-enduro to co?? Dt 80 jest motocyklem :D Wiadomo jakim ale jest. Znam ludzi ktorzy zaczynali od mocnych 125cc w 2t i nic im sie nie dzialo. Nic w tym dziwnego i wyczynu nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba kupie RG ale moze pomyśle o sprowadzeniu z niemiec (jak jest z rejstracją 80 cm w Polsce.

 

 

Normalnie :D musisz miec pieniadze i idziesz i rejestrujesz na siebie, no i oczywiscie dokumenty. Najlepiej zeby bylo w papierach ze to jest 50ccm bo inaczej musisz miec znajomosci zeby to zarejestrowac :P

 

Pozdr. Magik

 

Ale w niemczech 80 cm jest zarejstrowane na motocykl a nie na motorower no to jak sprowadze do polski to co będę musiał zrobic żeby zarejstrować na 50 cm :?: :?:

 

Szukałem ale nigdzie nie mogę znaleść konkretnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w tym dziwnego? czy dla was DT to jakis hard enduro czy co ? to jest przeciez MOTOROWER ....

No tak, ja nie mówie że to wyczyn że wsiadłem i jeżdże! Pytali się to odpowiedziałem. I tak się składa że DT 80 jest już motocyklem, a nie motorowerem :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w niemczech 80 cm jest zarejstrowane na motocykl a nie na motorower no to jak sprowadze do polski to co będę musiał zrobic żeby zarejstrować na 50 cm  :?:  :?:  

 

Szukałem ale nigdzie nie mogę znaleść konkretnej odpowiedzi.

 

KUR** mowie opcja SZUKAJ!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...