Skocz do zawartości

Pierwsze moto


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Suzi jest dobrym motocyklem na początek jak i rowniez MBX. 14 KM - jest już co robić. Na twoim starcie jeździj rozważnie bo to juz jakby nie mowic 80 a 14 KM a nie simson i 3 KM. Jesli chodzi o wzrost bedziesz idealny. Ja zaczynałem od rometa potem simson, MBX i Eta. Małe kroczki ale pozwalaja na wyczucie.

 

[ Dopisane: 08-11-2005, 15:51 ]

Suzi jest dobrym motocyklem na początek jak i rowniez MBX. 14 KM - jest już co robić. Na twoim starcie jeździj rozważnie bo to juz jakby nie mowic 80 a 14 KM a nie simson i 3 KM. Jesli chodzi o wzrost bedziesz idealny. Ja zaczynałem od rometa potem simson, MBX i Eta. Małe kroczki ale pozwalaja na wyczucie motocykla.

 

[ Dopisane: 08-11-2005, 15:51 ]

Suzi jest dobrym motocyklem na początek jak i rowniez MBX. 14 KM - jest już co robić. Na twoim starcie jeździj rozważnie bo to juz jakby nie mowic 80 a 14 KM a nie simson i 3 KM. Jesli chodzi o wzrost bedziesz idealny. Ja zaczynałem od rometa potem simson, MBX i Eta. Małe kroczki ale pozwalaja na wyczucie motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie iwem czemu mialby nie byc dobry. Ty sie teraz nie martw o wzrost itp. tylko o umiejetnosci, bo pasuje zebys umial choc troche jezdzic zanim wsiadziesz na dt. W sumie tez ci moge polecic bardziej DT, w dziale enduro/cross jest caly temat o niej, jest troche czytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej jakiegos simsona na poczatek ? Kupisz jakos tanio nabierzesz umiejetnosci sprzedasz i kupisz pozniej Dt albo Rg. :D Ja nie mialem doczynienia z Dt ani Rg ale mysle ze do nauki to simek jest najlepszy 8)

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej jakiegos simsona na poczatek ? Kupisz jakos tanio nabierzesz umiejetnosci sprzedasz i kupisz pozniej Dt albo Rg. :D Ja nie mialem doczynienia z Dt ani Rg ale mysle ze do nauki to simek jest najlepszy 8)

 

Pozdr. Magik

 

Tez prawda ale matka powiedziała że mam 2200 zł mam nic nie kombinować i kupić moto a następne dopiero na 18 :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, osobiście zaczynałem od ogara dopiero po czym była przesiadka na Simka. Myśle, że to dobre rozwiązanie bo mi pomogło nauczyć się podstawowej obsługi i wyrobiło mi pojęcie jak jeździć i zapobiegać nie kontrolowanym zachowaniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem pojęcia o jeździe. Na romecie' date=' simsonie, motorynce nigdy wcześniej nie jechalem. Ot tak, wsiadłem i zacząłem śmigać [/quote']

 

Od razu DT?? Tylko mi nie mów że na samym poczatku nie miałes żadnego dzwona?! Ze tak od razu wsiadłes na 80 i jezdziłes w miare pożadnie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynalem od jazdy na kolegi motorynce bezbiegowej... potem ogarek, drugi ogarek i to co potem w opisie widac.

z mojego punktu widzenia jednak lepiej byloby to na zasadzie romet-simson- jakas hondziawka np. mbx :-) a potem juz mocniejsze.

 

przy rometach sie chlopak nauczy podstawowych czynnosci obslugowych a mysle ze na przyszlosc to mu sie przyda, bo nawet takie DT czy MBX czasem ma klopoty ze soba... a takto metoda prob i bledow wyczuje co w maszynie nietak i zrobi sam... jak zaczynalem od ogarka to baaardzo mi ciezko bylo. sypal sie jak domki w czeczeni ale dzieki temu teraz mam nie takie male pojecie na tematy, na ktore powinienem je miec... dosiasc odrazu hondy czy yamahy nie jets wcale tak trudno, ale przyjdzie co do czego to zal mu bedzie d*pe sciskac ze przez uszkodzona swiece musial serwis wzywac... takie jets moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...