Skocz do zawartości

Czy wasza 80 cm3 idzie wam na koło ?


Hiui
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hiui: Jak strzelisz ze sprzegla to kazda maszyna pojdzie na koło

 

No to mój mtx ma downa :evil: za choooooo....lere nie chce wejść na koło ze sprzęgła... a jak już mu sie przez przypadek uda to zaraz spada :cry: tarcze są w good stanie... ja już nie wiem... z gazu nawet wchodzi... ze sprzęgła ni choo*ja... :D

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój mtx ma downa  za choooooo....lere nie chce wejść na koło ze sprzęgła... a jak już mu sie przez przypadek uda to zaraz spada  tarcze są w good stanie... ja już nie wiem... z gazu nawet wchodzi... ze sprzęgła ni choo*ja...  

Pewnie sie boisz ze przelecisz i albo nie szarpiesz moto albo siedziesz na baku... Wiem bo tez tak kiedys mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jaki dokładnie masz problem? Pojedź na asfalt i spróbuj wstać na podnóżkach, odkręcić gaz na jedynce tak żeby obroty podskoczyły, zamknać i szybko znowu otworzyć podrywając przy tym kiere. Nie ma bata żeby koło sie nie podniosło! Po prostu musisz wprowadzić w silnik w taki zakres obrotów gdzie ma najwięcej siły wiec powiecmy jeśli jest to około 6000 tys. to do tego momentu dokręcasz, zamykasz, obroty spadają do 4-5 tys. i przy ponownym odkręceniu wskakują na 6-tys. gdzie jest wystarczająca moc żeby koło podnieść. Ale uda ci sie to tylko na stojaka bo na siedzący ciężko mocno kierownicą szarpnąć. A jak tak nie działa to ostry strzał ze sprzęgła i ma być guma. Dociąż przy tym tył przesuwając tyłek na miejsce pasażera albo zapierając sie na podnóżkach pasażera. Powodzenia! :D

 

P.S Jakbyś tego nie robił to bardzo łatwo sie wysypać na plecy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...