Skocz do zawartości

Odszkodowanie


galaff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myl SKLADKI z SUMA UBEZPIECZENIA

Placisz 20 zlotych ale ubezpieczony jestes np. na 2000 zl. Musisz zapytac w szkole to podadza Ci sume ubezpieczenia.

 

to jakies lipne gimnazjum - u mnie było 40tysiaków za śmierć

 

Podejrzewam ze mylisz ubezpieczenia OC szkoly z NW szkolnym. 40 tys za smierc oznacza 80 tys S.U. czyli skladka na NW wynosilaby pewnie kilkaset zlotych nie sadze zeby uczniowie tyle placili.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko jedna rzecz - koles ma wycinana sledzione, a na miejscu wypadku nie ma policji? to co, do szpitala 15 letni gowniarz na piechote poszedl? a tam co powiedzial, ze sie zatrul?

 

przecież to jest jakas lipa hyhy

 

widze ze dzieciaki nadal fantazjuja ( a w klasie przed panienkami zgrywaja kolesi co bajek nie ogladaja) :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z kat dzieciak miał wiedziec ze akurat rozlała mu sie sledziona po upadku na roweze?!?! tego sie nie wie wiec nie potzreba było wzywania pogotowia itd. łepek poszedł do domu brzuch go napipszał wiec pojechał do szpitala tam zrobili USG i wzieli go na stuł na operacje wiec nie potrzeban była prawdodpodobnie policja... od kolesia nie moze wyłudzic zadnej kasy bo nie bylo pał ale za to moze wyłudzic kase od szkoły bo tam jestes ubezpieczony cały czas a w szkole jest chyba teraz stawka 80zł za 1% przynajmniej mi tak policzyli miałem chyba za usunieta sledzione jakies ~28% i tyle wiecej sie nie mozesz spodziewc bo tak jest stawka, bez sledziony mozna zyc zreszta potrzeban jest tylko do 4 roku zycia a puzniej juz zbedna:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...