Skocz do zawartości

Ludzie nie dbaja o przyrode - przez to zaliczyłem glebe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to Masz szczescie Strzalku. U mnie na dzialce bylo super ale zaczeli sie zjezdzac wczaswicze z namiotami nad jezioro, budowac male oblesne domki z plastiku i zaczyna sie robic syf. Ale lesniczy panuje nad sytuacja i jak przesadzili czyt. 3 stopien zagozenia pozaroweg (tzn najwyzszy) a ci sobie na lace s srodku lasu impreze z ogniskiem urzadzaja. To lesniczy z dubeltuwka sie zjawil......posprzatali i nastepengo dnia nie bylo. Niestety ludzie mysla ze jak wrzuca worek dobrze zawiazany obok kosza to bedzie dobrze. A zwierzeta lesnie to rozgrzebuja i rozwluczaja po lesie. Niestety tak juz jeste i ludzie tego nie zrozumieja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez pelno smieci ale raczej w takich miejscach gdzie sie nieda przejechac moto...

raz tylko pocinalem jawka przez haszcze i jakies paprocie tak ze niewidzielm wogole drogi ale jechalem powoli i wpadlem do polmetrowego dolu ktory ktos wykopal i wysypal smieci... :D

i przesiedzialem tam z 30 min zanim moto wyciaglem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, u mnie w lasch chyba nigdy śmieci nie widziałem

U mnie masz wszystko... OD butelek czy papierkow po batonach po przyczepy samochodowe, wraki samochodow czy pralki :| . Przewalona sprawa... W kilka miejscach na drodze idioci nawet zasypuja dziury potluczonym szkłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam87

 

jeszcze ostatnia wypowiedź:D

ludzie raczej nie wynoszą tylko kartonów, o których wciąż piszesz:)

smieci w dzisiejszych czasach to przedewszystkim kupa plastiku, i detergentów, bo teraz juz do wszystkiego używa się chemii:/

jak chodzi o moje spaliny a to czym oddychają rosliny w lesie to muszę powiedzieć, że musiałeś nie zapamiętać ze szkoły jak mówili ze rośliny podczas swego cyklu oddechowego wchłaniają dwutlenek węgla i wydalają tlen. takwięc nie dyskutujmy o tym co ma bardziej negatywny wpływ na środowisko czy śmieci, czy jazda na motorze.

fakt jakbym non stop jezdził pewnie byłbym gorszy od kupki smieci ale w tej chwili całe góry śmieci w lasach są raczej gorsze odemnie:)

jakby niebylo zależyto poniekąd od tego kto ile śmieći ma w lasach i ile obecnie jezdzi:)

faktycznie może lepiej zakończyc tą dyskusję:)

(i nie mam zamiaru nikogo urazić bo nie o to tu chodzi, a wszedłem w tą rozmowę tylko dlatego, że z lekka naskoczyłeś na kolege na początku tematu, a to wieczne czytanie jak wszyscy szukają jakichkolwiek powodow żeby kogoś opieprzyc już po prostu drażni:/ )

 

także nie czuj się w żaden sposób urażony bo nie to miałem na celu, a jeśli coś mimowszystko Cię uraziło to przepraszam:)

 

pozdrawiam

radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...