Skocz do zawartości

Suzuki RG 125


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

opowiem wam historie z kupowaniem RG 125 to tak pojechalem do kolesia na allegro stalo 4100 byla nie sprawna linka od obrotomierza i niby gaznik do regulacji i trzeba bylo ze ssania ruszac. To powiedzialem mu zeby wyregulowal i naprawil wszystko to sie zastanowie, na nast dzien napisal mi ze juz wszystko jest ok i mozna brac ja nie bylem pewny to zszedl do 3500 no to pojechalem tam za 2 tyg (30.10.2005) z dobrym mechanikiem no i tak modul od simsona, filtr stozkowy od malucha, i duzzo kombinacji to koles mi zszedl do 2500 zl napiszcie mi czy sie oplaca

i czy dostane ten modul gdzies no i czy by dalo rade dorwac drugiego takiego na czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK OKAZJA, jest tylko uczciwa cena i skoro koleś schodzi z 4100 do 2500 to ja Ci stawiam sześciopak browca jeśli za kilkaset km nie będziesz musiał robić remontu silnika :twisted: od 500 do 2500zł w zależności od stopnia zjechania :)

 

który to rocznik? skąd koleś jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 94 i koles jest ze staszowa, ale bylem tam z mechanikiem

i on mowi ze modul i wogule popierdolona elektronika, ja od razu wymieniam tloka znam ceny czesci i licze sie z tym ale 2500 zl to malo jak nie wiem,

 

P.S. KILVOV czemi nie siedzisz na 125.5x.pl ????

 

to sa jego zdjecia http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=66638114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cycat ( :) ) z ogloszenia:

jest to orginalna wersja nie obudowana suzuki RG 125

 

( streetfighter)

moze i były wersje nieobudowane, ale nie z taka lampa i owiewką :lol:

 

modul od simsona

tego nie kumam.... na pewno chodzi o moduł a nie o co innego? bo to raczej mało mozliwe

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego!!!! byłem, to oglądać jeszce w czerwcu gość wołał 4400, a żebatki i łańcuch do wymiany klocków już prawie nie bylo, palić nie chciał zbieral sie gorzej niz moja MZ 150.Poprostu złom wymalowany na czarno ale u tak beznadziejnego lakiernika ze.... (moze sam z kolegą bawił sie w lakiernika) TEN GOŚĆ I JEGO KUMPLE TO OSZUŚCI I TAK SKATOWANE SPRZĘTY ZA DUZĄ KASE CHCĄ OPCHNĄĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no kurde ale teraz woła 2500 to grat jak tak mowicie pie**ole biore TZR z katowic,

 

[ Dopisane: 04-11-2005, 15:00 ]

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=70091519

 

[ Dopisane: 04-11-2005, 15:01 ]

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=70091519 co o tym myslicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo narazie jest 22 userów, a stronka nie ładuje sie za szybko i nawet nie chce mi sie zaglądać

 

tzra - dolicz 1000opłat i pierdół, pojedź zobacz, że coś jest z niemiec nie znaczy, że igiełka :)

 

suzi - cena jest niska, a zima długa - decyzja należy do Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem za tą tzr to tez za wysoka cena. gdyby miała orginalne owiewki albo była ladnie przerobiona na streeta to OK. ale cena jak dla mnie za wysoka

 

ten pług to chyba troche niżej powinien byc umiesczony :-D a może ktos sciagnął rozbitka z niemiec i zamiast odbudowac zmontował streeta ? bo te felgi moga cos sugerowac. jak bedziesz ogladal to na flegach i lagach może znajdziesz jakies oznaczenia albo rok produkcji ..

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tzr jest ok na pewno wyslali mi zdjecia jak jeszcze jej nie przerabiali to kola byly obydwa czarne i ona byla po jakims szlifie ale jest sprawna, co do wygladu to musze nad nia popracowac ale wyglad nie jest najwazniejszy dla mnie silnik odgrywa najwazniejsza role, a pozatym nie deklaruje sie czy ja wezme ale raczej tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tzr jest ok na pewno wyslali mi zdjecia jak jeszcze jej nie przerabiali to kola byly obydwa czarne i ona byla po jakims szlifie ale jest sprawna' date=' co do wygladu to musze nad nia popracowac ale wyglad nie jest najwazniejszy dla mnie silnik odgrywa najwazniejsza role, a pozatym nie deklaruje sie czy ja wezme ale raczej tak[/quote']

 

co innego wygląd co innego brak owiewek... i wieje mocniej, i v max niższy, i przy odsprzedaży niższa cena (a cena zakupu jest wg mnie na poziomie takiej Z owiewkami...)

 

pewnie na bierząco przeglądasz allegro ;) ale i tak zarzucę pierwsze lepsze oferty jakie znalazłem

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70530674

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M117117

 

poza tym nie napalaj się na kupowanie w jesieni, niektórzy do końca śmigają czekając do pierwszego śniegu z wystawieniem na sprzedaż, a przez zimę dużo sprzęta jeszcze przyjedzie zachodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy znalazl bym cos za 4,2 tys z owiewkami i jest w miare z pewniego zródla, duzo ludzi radzi zeby wziac w orginale cos i sie jeszcze wstrzymac dzieki kilvov no ale znowu jak bym ja teraz wziol to bym mial czas do wiosny zeby zajebiscie wygladala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...