Skocz do zawartości

Zapisalem sie na prawko :D


Maly-PMI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj bylem na wykladzie i wzialem te wszystkie kwity. W sobote o 18 mam pierwsza jazde. Z mojego miasta kazdy mnie zna i wie ze juz od dawien dawna jezdze na moto i instruktor powiedzial ze mam tylko zaliczyc polowe jazd czyli 10 godz i spuscil mi z ceny 800zl na 500zl za kursy. & grudnia koncze 16 lat i wtedy mam miec wszystkie egzaminy. Napisalem dlatego zeby kazdy kto tylko chce niech sie wpisze w tym temacie a bede opisywal na bierzaco co i kiedy sie robi , koszty i wszystko na temat prawa jazdy. Jak nie bedzie chetnych dowiedziec sie bo np niedlugo tez sie zapisuja to nie bede opisywal. Kiedys pamietam byli tacy co chcieli.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem czytalem, ale ja nie mowie o wioskach tylko o normalnehj miejscowosci.

Nietrzeba miec znajomosci ...

ja nie mowie ze mam znajomosci tylko ze mnie znaja bo miedzy innymi wszystkich wkurzam jezdzac tam i z powrotem z pustym wydechem. Wiec kazdy mnie rozpoznaje :mrgreen:

 

[ Dopisane: 04-11-2005, 20:22 ]

jednak dzisiaj mialem pierwsza jazde. Najpierw pare kolek po placu. Pozniej osemka az mi sie nudzila. Pozniej kolka po placu i chcial mnie wziac na miasto ale musial jechac z kims autem :/

Jezdze na Suzuki GN 250 i teraz dopiero wiem co to bardzo mocny dol 8O . Lekkie dodanie gazu to od razu szarpie bo ja do 2T przyzwyczajony jestem. Ale pozniej go wyczulem i bylo prawie elegancko. Na poczatku osemki sie troche posmial ze mnie :-D bo ja do enduro przyzwyczajony i za kazdym razem wystawialem noge na zakrecie :mrgreen: . Jutro o 18 znowu jazda i pewnie na miasto mnie wezmie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...