Skocz do zawartości

Warszawa-ognisko dla odważnych ;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pogoda jaka jest każdy widzi-piękna złota polska jesień,słonko świeci,ptaszki śpiewają.....coprawda po wyjściu z domu okazuje się,że słonko tylko świeci a nie grzeje i czuć,że zima za pasem.ale nic to.

 

co Wy na to,drogie forumowiczki i drodzy forumowicze,żeby w piątek 4 listopada zorganizować ognisko na Kabatach?przy ogniu będzie cieplutko a jakby co zbijemy sie w kupę i będziemy się ogrzewać nawzajem :(

 

jacyś chętni? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek 4 listopada zorganizować ognisko na Kabatach?....jacyś chętni?

Na polance w Powsinie? Pomysl dobry. Wstepnie jestem na tak (albo raczej na 40%). Kielba z ogniska :roll:

I czy spotkanie na motocyklach czy już pieszo

Wielce zasadanicze i sluszne pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a nawet przeciw. Genialna miejscówka, kupa ludzi i latem nawet po 20 ognisk na jednej polanie. Jeśli ktoś nie wie gdzie to jest, to mozna z wawy jechac ekipą. Ja na 90% jadę na moto. Ja się piszę i prawdopodobnie bedzie nas czwórka, wiec frekwencja bedzie, a tak poza tym, to mozna tam jechac w ciemno, bo na pewno trafi sie jakies ognisko, do ktorego mozna sie podłączyć. O której ustawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod lasem przy tesco

Nigdy tam nie ogniskowalem.

(do sklepu blisko,do autobusu nocnego...)

Pod tymi wzgledami o wiele rozsadniesze miesjce niz polanka, chociaz nie wiem czy oficjalne i z "taka" infrastruktura?

Ja na 90% jadę na moto

Do polanki da sie dojechac motocyklem?

 

Nietety wciaz nie jestem w stanie potwierdzic obecnosci na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do polanki da sie dojechac motocyklem?

 

Spokojnie, można nawet i samochodem. Nie chodzi mi o polanke w Powsinie tylko właśnie o tą przy Tesco. Na pewno można robić tam ogniska, bo "obsługa" :) lasów sama przynosi badyle do palenia.

 

[ Dopisane: 02-11-2005, 21:19 ]

Ja bym chętnie wpadl :D  Tylko nie wiem czy mnie żona puści :-D

 

Weź ze sobą żonę...

 

Widze, ze niewielu chetnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(i po to się robi spotkania,żeby ludzi poznać  )

Dikladnie, ja też nikogo nie znam :) Jak sprzedam dzieci to będziemy z żona jak nie to wpadne sam....................jak mnie żona puści :-D No chyba że będe z koleżanką z Forum :-D a wtedy napewno bez żony :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję wstępnie spotkanie o 19 pod wejściem do tesco

 

noi gut - ja kończe egzamin w HOFFMANOWEJ o 18stej - 1h powinna mi wystarczyc na dojazd :)

 

 

ps. a ma ktoś wolny kąt z piatku na sobote ( nie usmiecha mi się gnać w sobote na 12stą do 100licy na wykład ) a organizatorzy dali ciała z noclegami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...