Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może być Czeski film - nikt nic nie będzie wiedział :P . I gdzie to jest - że się powtórzę - do cholery ?

Niedaleko placu Solnego' date=' ul. Kiełbaśnicza 2 :P

 

[ Dopisane: 13-11-2005' date=' 16:43 ']

Ups .... u starszaków prądy w mózgu płyną wolniej - syn mi powiedział co to jest wieża ;) A gdyby przed każdym ona stała ? Hmmmm ... ileż romantyzmu byłoby w tym ... :rolleyes2:

Czyli co... wieża na głowę :twisted: ... teraz pytanie 3 czy 5 litrów :P

 

[ Dopisane: 13-11-2005' date=' 16:46 ']
Pasteura15/13 - Prot ten lokal jest już spalony i to podwójnie

No tak ... jeszcze parę lat i Kaśka napisze: Trzecie Wrocławskie Spotkanie Forumowe z przyczyn obiektywnych odbędzie się w Poznaniu/W-wie/ Szczecinie ... Bo Rybnik macie już chyba też spalony' date=' co ?[/quote']

Kto ci powiedział że Rybnik spalony... nawet dalej nas na Kotwicy chcą. Pomimo że wygasiliśmy gaśnice, pospuszczaliśmy łódki na środek jeziora i ogólnie zrobili jeden wielki... burdel (potem posprzątany, żeby nie było 8) )

 

Jak dla Was (po uwzględnieniu: rabatów' date=' upustów, dotacji, użycia funduszu reprezentacyjnego, namieszania kelnerce w głowie itp. ) 30 zł za połóweczkę białej zimnej wódeczki. Do tego ogóry kiszone gratis.[/quote']

To ja proszę tylko tego OGÓRA :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - właśnie wróciliśmy z Kaśką z "Czeskiego filmu", gdzie rozmawialiśmy z szefem na temat rezerwacji na 2 XII. Sprawa wygląda następująco:

Po pierwsze szkoda gościa, bo strasznie sympatyczny koleś :-D . Cieszył się, jak małpa blaszką, nie wiedząc co go czeka :twisted:.

Po drugie - sugerował salkę na samym dole, twierdząc, że zmieści się tam nawet 20 osób. Gdyby mniej więcej tyle osób się zebrało - cała sala nasza.

Po trzecie: chce zaliczkę w wysokości 30 zł od łebka, za zablokowanie miejsc, które to z kolei środki w późniejszym czasie, przeznaczone będą na naprawę zniszcz... tfu na konsumpcję. W przeciwnym razie trzeba się pojawić 16.00 - 17.00. Motywuje to tym, że ma sporo ludzi (fakt siedzi tam parę osób w tej chwili) i musi się jakoś zabezpieczyć gdybyśmy się rozmyślili.

Po czwarte lokal wywarł na mnie dużo lepsze wrażenie niż Rocker, ale on ma zupełnie inny klimat, więc może i trudno porównywać. To tyle. Acha - umówiłem się z nim na środę, czwartek na potwierdzenie i ewentualną wpłatę tytułem rezerwacji. Więc proszę o ... ( kurde zapomniałem o co miałem poprosić ... starość nie radość) ... już wiem ... o informację - czy mam temu biednemu człowiekowi w środę lub czwartek patrzeć w oczy, czy też nie :P i ile jest chętnych osób na piątek 2 XII. Amen.

P.S. I A wieże stały... dużo wież stało ;)

P.S. II Czy Kudłaty już wrócił z "rezerwacji" w Rockerze ?

 

[ Dopisane: 13-11-2005, 23:06 ]

Coś Pan Szef też o żarciu mówił, ale Kaśka go słuchała, bo ja przegląd baru robiłem.

Czyli co... wieża na głowę ... teraz pytanie 3 czy 5 litrów

Trzy litry to ja do śniadania ...

To ja proszę tylko tego OGÓRA

Nie "kiszenie ogóra gratis", :-D tylko ogóreczek kiszony do wódeczki gartis !!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P ;) :P taaaa ... Zapomniałem :P A było to pierwsze pytanie jakie zdałem Panu w czasie rozmowy :-D , bo ja ... WYŁĄCZNIE PILSNERKA SPOŻYWAM :-) ( z piw oczywiście)

 

[ Dopisane: 13-11-2005, 23:45 ]

a co do cen ... nie będę Was zniechęcał. Nic ze mnie nie wyciągniecie !!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot, skoro tak dobrze idzie Ci organizacja to proponuje abyś sporządził drugą listę osób chętnych na przedbiegi. ;) Wtedy będzie wiadomo ile osób będzie i ile miejsc zarezerwować. :P

 

A wracając do głównej imprezy to w końcu mamy tą rezerwacje na sobotę w Rokerze czy nie :?: Kudłaty, gdzie cię wsysło chłopie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudlaty pewnie tak zajal sie rezerwacja i odwolywaniem koncertu ze jeszcze z wlascicielem lezy pod stolem ;)

A w Czeskim maja jeszcze Mocne Dąbki :twisted:

Czyli co... wieża na głowę  ... teraz pytanie 3 czy 5 litrów
Trzy litry to ja do śniadania ...
Dokladnie :P a poza tym jesli ma byc jak w Czeskim filmie czyli nikt nic nie wie to wskazane sa te duuuuze wierze :twisted:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasteura15/13 - Prot ten lokal jest już spalony i to podwójnie  tym razem wpadną już do nas z nakazem i wyważą drzwi a lepiej żeby naszej meliny nie oglądali od środka  

Ja w zeszłym semestrze tyż ino raz zrobiłam imprezkę studencką :mrgreen: Policja była już o 18.00 a impreza została rozguniona przyz sąsiadów o 21.00 :P . Także wiem co czujesz PGR :roll: . W razie sytuacji "W" przyjmę Was do siebie, no bo tak se pomyślałam :oops: , że jak Wam drzwi wywalą to przeciąg będziecie mieć.

Prot, skoro tak dobrze idzie Ci organizacja to proponuje abyś sporządził drugą listę osób chętnych na przedbiegi.  Wtedy będzie wiadomo ile osób będzie i ile miejsc zarezerwować.  

No właśnie Prot zrób listę na piątek i dołącz do 1 posta :mrgreen:

to moze ludu zdecydujecie wreszcie gdzie bedzie mozna ugasic pragnienie...  

Więc:

w piątek - "Czeski Film" ul. Kiełbaśnicza 2

w sobotę - miał być Rockers, ale jeszcze nic nie wiadomo bo Kudłaty z rezerwacji jeszcze nie wrócił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ekipa z Pasteura 15/13 (PGR+Cotlet+Michel+BejZ) stawi się w pełnym składzie i w piątek i w sobotę to jest oczywiste.  Podejrzewam, że Kaka, Mario i Astarte też piszą się na picie i w piątek i sobotę.  Kaśka sama rzuciła temat więc już się nie wymiga + Amazonka, która pewnie zjedzie do nas już w piątek.  To już dziewięć osób, a myślę, że i Prot i wielu innych też ma ochotę wybrać się na dwudniowe łojenie...     pewnie zbierze się ekipa w sile kilkunastu osób, a może i więcej. Więc trzeba poważnie pomyśleć czy nie warto zarezerwować gdzieś miejsc także na piątek.  

Żeby Protowi ułatwić zadanie odnośnie listy na piątek:

Kaśka, Prot, Astarte, Kaka, Mario, PGR, Cotlet, Michel, BejZ, Krasnal + Broda :mrgreen: ?, Konik

KTO JESZCZE SIĘ PISZE NA PIĄTEK 02.12 :?:

KNAJPA "CZESKI FILM" ul. Kiełbaśnicza 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie sytuacji "W" przyjmę Was do siebie, no bo tak se pomyślałam  , że jak Wam drzwi wywalą to przeciąg będziecie mieć.

 

A przyjmiesz całą czwórkę :?: Jacie 8O , nareszcie ktoś kto dba o nasze zdrowie. :oops: Bo Astarte to jak przychodzi do nas na chałupę to tylko rozpi<>>ol robi :twisted: , coś popsuje i nas z tym zostawia samych :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyjmiesz całą czwórkę Question

 

Chyba piątke... bo jak co, to jeszcze tam mieszkam... A może o czymś nie wiem...

:roll:

W razie sytuacji "W" przyjmę Was do siebie, no bo tak se pomyślałam Embarassed , że jak Wam drzwi wywalą to przeciąg będziecie mieć.

Bardzo chętnie, bo z tym najazdem na naszą chate, to są spore szanse... niestety... Taki już los pilnych studentów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...