Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kudłaty napisał:  

Trzeba ustaliś w jaki dzien sie spotykamy 2 czy 3 grudnia. Wtedy zarezerwuje sale i będzie super:)))  

 

Jak na ten moment bardziej pasuje mi termin (noc) z 3 na 4 grudnia. Ale dostosuję się do większości

Może się powtórzę, ale lokal logicznie jest klepnąć z 3 na 4 grudnia. 2 grudnia można zrobić ewentualnie rozgrzewkę poza konkursem i koniecznie w INNYM !!! miejscu :-D .

Tylko, że frekwencja prawdopodobnie nieco spadnie ( to wiem z autopsji), a i humorki mogą być przygaszone.

I jeszcze jedno: na porządnych zlotach jest erotic show ... hmmm może jakaś zrzutka ? :twisted: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 grudnia można zrobić ewentualnie rozgrzewkę poza konkursem i koniecznie w INNYM !!! miejscu

Lejesz mniód na me umęczone :evil: pracą serce. Będę i bardzo chętnie poznam część ludzi dzień wcześniej, mam nadzieję że reszta wrocławskiej ekipy też ma taki zamiar.

 

PGR - coś podejrzanie dużo wiesz o tej Sokolniczej :roll: to twoja druga meta na mieście???? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: na porządnych zlotach jest erotic show ... hmmm może jakaś zrzutka ? Twisted Evil Very Happy

 

No i wszystko na temat :!: Przeca jak na tyle bedzie to mozna zamowic ze dwie - trzy kobitki coby se troche po scenie pobiegaly :twisted: Co na to reszta :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy wstępnie orientacyjną listę, którą udało się domniemać na podstawie dotychczasowych postów. Proszę o ewentualne korekty co do dodatkowych połówek, rezygnacji, chęci uczestnictwa - na PW do Kaśki, ona się już zajmie nanoszeniem zmian.

Tak więc lista będzie korygowana codziennie przez nią i zamieszczona na 1 stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo 3,5 zł pól litra

Jeśli dajesz głowę, że to piwo to wchodzę. Chyba, że po tym piwie są opowieści typu: "szesnaście strzeliłem ..." :D

 

 

Piwo jest tanie i smaczne, ma coś chyba 6,2procenta. Więc nie trzeba dużo ich wypić:evil:

http://www.motozloty.com Informacje o zlotach motocyklowych

 

https://www.facebook.com/motozloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, pozwolę sobie na mały komentarz :evil:

 

widzę, iż większość trygli (hehehe) idzie w ilość a nie jakość (picie piwa :twisted: ) zakładam, iż zapewne znajdą się chętni do połknięcia paru kieliszeczków wody ognistej, bo tak prawdę mówiąc od piwa tylko zgaga piecze i brzuch rośnie hehe,

doskonałym pomysłem jest pierwsza część spotkania w piątek - brać wrocławska wraz z chętnymi, którzy dotrą nad Odre do piątku i na piątek lokal napewno nie jest kłopotem - jak nigdzie nas nie będą chcieli to pomaszerujemy do parku :twisted:

 

słuchajcie nei ma co bić piany, lokal jest chyba uzależniony od ilości potwierdzeń chętnych, do ustalonego terminu jest prawie miesiąc więc jest czas na to żeby się decydować i potwierdzać.

 

pozdro

jerry

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powialo chlodem :? Panie - integracja intergracją ale wedlug mnie to biegajace tu i tam laseczki w niczym nam nie beda przeszkadzac :twisted: A jesli sugerujesz ze mialbym dostac od tego oczplasow to chyba cos z Toba nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...