Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to na 80 % zgaszlam sowja gotowosc i w piatek..  

ale bez urywania ffilmu bo nie wiem czy w sobote do tyrki nie bede musial isc...  

 

Dopiszczcie tez kakanogaaajjeee bo ten pewnie tez nie odpusci

 

Spoko Mario, ani tobie ani Kace byśmy nie odpuści ;) i już zgłosiłem waszą dobrowolną nieprzymusową chęć. :P Bez was by się przeca nie obeszło. :mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie: chce zaliczkę w wysokości 30 zł od łebka, za zablokowanie miejsc, które to z kolei środki w późniejszym czasie,  przeznaczone będą na naprawę zniszcz... tfu na konsumpcję. W przeciwnym razie trzeba się pojawić 16.00 - 17.00. Motywuje to tym, że ma sporo ludzi (fakt siedzi tam parę osób w tej chwili) i musi się jakoś zabezpieczyć gdybyśmy się rozmyślili.

Poczkaj, poczkaj, wyjaśnij tylko za co te 30 zł... dostaniemu coś za to (chociażby solonego paluszka :-D :P ). Bo jak nie to ja sobie za trzy dyszki kupię 6 tanich win (tanie bo dobre, dobre bo tanie) i będę miała taką imrepzkę :twisted:

 

Niechaj w dresach i sandałkach do końca życia jeździ ten, co z powodu piątku nawali w sobotę. Amen.

Ino hardcore... DO PIEKŁA!!!!

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak nie to ja sobie za trzy dyszki kupię 6 tanich win

 

nio to chciałbym obadać jak będziesz tanie wina połykac heheheh!!! sowa padły publicznie na forum czyli w piątek Astarte łyka tanie wina patykiem pisane hehe brawo brawo

idziemy na całość

pozdro

jery

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak nie to ja sobie za trzy dyszki kupię 6 tanich win

 

nio to chciałbym obadać jak będziesz tanie wina połykac heheheh!!! sowa padły publicznie na forum czyli w piątek Astarte łyka tanie wina patykiem pisane hehe brawo brawo

idziemy na całość

No z tymi winami to oczywiście była przenośnia :lol: . Takie tylko malutkie porównanie zrobiłam. Można by było także rzec, że będę miałą za to 30 obiadów :twisted: (zupka chińska - obiad mistrzów 8) ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczkaj, poczkaj, wyjaśnij tylko za co te 30 zł... dostaniemu coś za to (chociażby solonego paluszka

łożesz ... już zaczęłaś imprezować ? Przecież wyraźnie napisane było:

Po trzecie: chce zaliczkę w wysokości 30 zł od łebka, za zablokowanie miejsc, które to z kolei środki w późniejszym czasie, przeznaczone będą na naprawę zniszcz... tfu na konsumpcję.

i zostaw te wina !!!! ;) Damy nie piją tanich win !!! Damy idą w jakość a nie w ilość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczkaj' date=' poczkaj' date=' wyjaśnij tylko za co te 30 zł... dostaniemu coś za to (chociażby solonego paluszka[/quote'']

łożesz ... już zaczęłaś imprezować ? Przecież wyraźnie napisane było:

Po trzecie: chce zaliczkę w wysokości 30 zł od łebka' date=' za zablokowanie miejsc, które to z kolei środki w późniejszym czasie, przeznaczone będą na naprawę zniszcz... tfu na konsumpcję. [/quote']

i zostaw te wina !!!! :) Damy nie piją tanich win !!! Damy idą w jakość a nie w ilość :)

Mea culpa, mea culpa... :?

Przepraszam - po prostu: nie lubię poniedziałku ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłe się na 19 w Rockerze' date=' więc o tej godzinie tam będę i dam dziś znac na forum:)) Chyba, że mnie upiją w knajpie;) hehehe[/quote']

 

No to Kudłaty znowu zapił. :mrgreen: Teraz pewnia kaca leczy :split: , tylko żeby pamiętał co z właścicielem knajpy ustalił :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do piątej rano się zasiedziałem

Zasiedziec to się można do południa dnia następnego... ;)

 

Z salą nie ma problemu

Jak na dwudniowe negocjacje to nieźle dograne szczegóły :roll:

Jak rozumiem kapela będzie nam przygrywać?

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...