Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mnie ktoś zabije....... :cry: Prawdopodobnie nie będę mogła przyjechać :cry: :cry: :cry: W tej chwili daję 30%, że będę. Cholera!!!! Taki to już los osoby pracującej. echhhhh........ Zobaczymy jak się wszystko ułoży. Bardzo bym chciała być i mam nadzieję, że jednak będzie mi to dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie ktoś zabije.......  Prawdopodobnie nie będę mogła przyjechać    W tej chwili daję 30%, że będę.

Jeśli mówisz o piątku to może Ci wybaczymy, lecz jeśli masz na myśli sobotę ... :twisted: to jeszcze bedziesz błagać o śmierć :P

Kaśka nie wie co czyni ... po tej imprezce to na Pasteura będzie bidulka musiała mieszkać. Tylko niestety nie pije, nie umie gotować ( nawet Knorra), no może za to nieźle sprząta.

I my tu Kasiu nie mówimy "ino" lecz: "tylko", "albo", "lub", "lecz" - słyszałaś kiedyś w życiu takie długie słowa ? :-D :-D :-D .

Podobnie nie używamy słowa "rozguniona" ( z akcentem na ostatnie "o"), lecz posługujemy się słowami: "rozpędzona", "rozgoniona", "poproszono wszystkich o opuszczenie np. sympozjum motocyklowego", "zasugerowano, że uczestnicy spotkania towarzyskiego są niemile widziani" itd. , itd.

To tyle tytułem wstępu: A teraz mamy listę, która zamieszczona zostanie również na stronie 1 tego wielkiego spamu. Chętni proszę na PW DO MNIE, bo Kaśka już z Mishela zrobiła Michela :mrgreen: :

 

LISTA CHĘTNYCH NA TRENING WSTĘPNY-LISTA ZAMKNIĘTA

PIĄTEK 02.12 "CZESKI FILM" ul. Kiełbaśnicza 2

Godzina 19.00

 

1. AdamWo

2. Amazonka – wg postu Bejza – proszę o potwierdzenia na PW

3. Astarte

4. BejZ

5. Broda

6. Cotlet

7. Doktor +1

9. Jerry

10. Kakanogaja

11. Kaśka

12. Krasnal

13. Konik

14. Kudłaty

15. Mario

16. Mishel

17. Moc + 1 - od 22.00 ?

18. PGR

19. Prot

 

Po tym terminie nie gwarantuję miejsc siedzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż życzę wam dobrej imprezy. Ja właśnie otrzymałem zaproszenie na ślub i tzw obiad weselny tegoż dnia. I niestety rodzina tym razem wygrywa ale cóż odbiję sobie to next time. Widzę że tfrum imprezowo - spotkaniowe ożywa i rozwija się i pewnie na na wiosnę jak zaczniemy to skończymy późną jesienią

 

Bawcie się i wypijcie kufelek za tych co nie mogą (przyjechać)

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS po tej imprezie 2-12 stawicie się w komplecie 3-12 czy będę musiał sam pić?

 

Panie, to nie jest tak, że my możemy nie przyjść na imprezę w sobotę z powodu piątku. :twisted: To raczej może być tak, że jeszcze nie skończymy impry w piątek, a tu się okaże, że już na następną trza iść. :P

A tak poważnie to ekipa z Pasteura jest już zahartowana nawet w pięcio i sześciodniowych imprezach :P ;) :P :P więc nic się nie martw, a nawet jak będzie potrzeba to i dłużej pić możemy. :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to ekipa z Pasteura jest już zahartowana nawet w pięcio i sześciodniowych imprezach     więc nic się nie martw, a nawet jak będzie potrzeba to i dłużej pić możemy.

Was k...a wszystkich z tego Pasteura trzeba leczyć na OLO (Oddział Leczenia Odwykowego). Bezapelacyjnie i przymusowo. I to jest prawdziwy powód dlaczego Adu nie chce przyjechać.

Jestem z Was dumny !!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest prawdziwy powód dlaczego Adu nie chce przyjechać.  

 

Tak od razu przez nas... My jesteśmy spokojnymi, dobrze wychowanymi, uczynnymi, uczącymi się, zaradnymi i oczywiście ciężko pracującymi studentami...

 

No dobra... Kłamałem :mrgreen:

Adu... nie rób jaj i zjawiaj się we Wrocku, bo zaczniemy być źli :twisted:

 

 

Was k...a wszystkich z tego Pasteura trzeba leczyć na OLO (Oddział Leczenia Odwykowego). Bezapelacyjnie i przymusowo.

 

Racja, bo przez tych pijackich sąsiadów nie możemy spać i się uczyć :mrgreen:

 

Jestem z Was dumny !!!

 

My również jesteśmy z siebie dumni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA CHĘTNYCH NA TRENING WSTĘPNY

PIĄTEK 02.12 "CZESKI FILM" ul. Kiełbaśnicza 2

Godzina 19.00 (? do uzgodnienia)

 

czołgiem,

widze, iż lista rośnie hehe jeśli można jesio drobnego pijaczka zgłośić na przedbiegi to bardzo chętnie z partnerką życiową blondynką (0.5l ) :-D pojawie się i mam nadzieje że jakiegoś kąsliwego sciekłego pieska czy coś innego chlapniemy :P

pozdro

jerry

 

=============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...