Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko...

 

Zdarza się, że po deszczu są duże kałuże, a nawet tam gdzie mieszkam to i błoto. Fazer się brudzi. Jak myjecie moto?? Używacie jakiś środków czyszczących?

Mam taki plus, że w ogródku mam studnię na wodę deszczową :biggrin:

 

Myję za darmo (oprócz kosztu prądu, który bierze pompa), nie ma zacieków od wody, do tego szampon samochodowy Sonax i później moto wygląda tak, że szkoda nim jeździć, aby się nie pobrudził :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak ze wspomnianym już spotem? organizujemy coś?

 

Mieszkam w centralnej Polsce, jest fajne miejsce na jeziorkiem, można tam spotkanko małe urządzić, a potem/przedtem polatać trochę (jakąś fajną trasę można ustalić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie...

 

1. Gdzie?

2. Kiedy?

3. Ile dni?

Czy ktoś chciałby się podjąć organizacji takiego spotkania?

 

 

Proponuje tak:

1. Borki/Bronisławów (centrum PL, łatwo dojechać, każdy (prawie) ma w miarę blisko).

2. Np. 21 lub 28 lipca

3. 1 dzień

 

2 wersje spotkania:

1. spotkanie rano, poznanie, jedzonko i śmigamy dłuższą trasę objazdówkę (punkty do ustalenia). Ewentualnie wypad na słowację na browarka i powrót :)

 

2. poniewaz to 1 dzień więc picie więcej % nie bardzo... Ale jest tam fajne jeziorko, można trochę pomoczyć dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje tak:

1. Borki/Bronisławów (centrum PL, łatwo dojechać, każdy (prawie) ma w miarę blisko).

2. Np. 21 lub 28 lipca

3. 1 dzień

 

2 wersje spotkania:

1. spotkanie rano, poznanie, jedzonko i śmigamy dłuższą trasę objazdówkę (punkty do ustalenia). Ewentualnie wypad na słowację na browarka i powrót :)

 

2. poniewaz to 1 dzień więc picie więcej % nie bardzo... Ale jest tam fajne jeziorko, można trochę pomoczyć dupę.

Możesz pokazać na mapie gdzie to dokładnie jest? :biggrin:

Jak wpisałem w mapie Targeo "Bronisławów" to mam 5 pozycji w woj. łódzkim :buttrock:

 

Termin mi pasuje bardziej ten 21 lipca :buttrock:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kazdy daje propozycje pod siebie wiec daje 3 swoje, wolalbym jednak sierpien :

 

- Skorzecin, okolo 100 km od Poznaniia, kierunek na Warszawe, jezioro, dyskoteka, fajne dziewczyny , popularne miejsce na wypoczynek.

 

- Morze , najlepiej MIelno

 

- Pszczew lub Sierakow woj. Lubuskie 90 km od POznania na Swiecko, tak jak w punkcie 1 jeziora i takie miejsca wypoczynkowe.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Skorzecin, okolo 100 km od Poznaniia, kierunek na Warszawe, jezioro, dyskoteka, fajne dziewczyny , popularne miejsce na wypoczynek.

To jest to :icon_biggrin: :icon_mrgreen: :icon_razz:

Najlepiej od 18 sierpnia, bo wtedy tam będę na tydzień :)

Tak na serio to obie propozycje czyli Skorzęcin i Bronisławów mi pasują i się piszę na 100% :wink:

 

Dokładnie tutaj leży Skorzęcin:

http://www.targeo.pl/Skorzecin,5,422330,511524

 

Naprawdę fajne miejsce na wypoczynek tak jak już wspomniał Zammer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzęcin niczego sobie, tylko trochę blisko :)

Nie byłem tam jakieś 15 lat.

 

Jutro od rana walczę z wymianą zestawu napędowego. Zobaczymy jak pójdzie :icon_biggrin:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzęcin niczego sobie, tylko trochę blisko :banghead:

Nie byłem tam jakieś 15 lat.

 

Jutro od rana walczę z wymianą zestawu napędowego. Zobaczymy jak pójdzie :evil:

Mi właśnie tak pasuje, bo nie mam kasy na dalsze wypady, bo jedziemy nad morze w 6 motocykli pod koniec lipca i się spłuczę z kasy całkowicie... :biggrin:

 

Powodzenia z wymianą napędu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...