Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Co prawda swój pierwszy motocykl Yamahe XT 600 (niestety ednuro, stety nie totalnie terenowe i nawet nadaje się do turystyki, napewno ma wygodną wyprostowaną pozycje za kierą) mam od niedawna ale już moje myśli i mażenia są przy następnym motocyklu. Tak już z myślami na przyszłość czytam, oglądam, porównuje różne motocykle sportowo - turystyczne w przedziale 600 - 750. No i chyba się zakochałem w Fazerku :) Z tego co piszecie to jest to motocykl który spełnił by mojemarzenia i wymagania. Ogrinalny piękny wygląd , bardzo dobry silnik i osiągi, małe zużycie paliwa, dosyć wygodna pozycja za kierownicą... IDEAŁ. Jednak narazie planuje w przyszłym sezonie pojeździć na XT skoro już go mam i pod koniec sezonu go sprzedać. Pewnie się zastanawiacie... kupiony był ze względu na ojca od jego kolegi. Gdyby nie te moto to chyba bym rzadnego nie miał (mój ojciec jest pzreciwny mojej pasji a bez jego wsparcia to nic bym nie miał)

 

Pozdrawiam wszystkich Fazerowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no np. mi :biggrin: po zatankowaniu do pełna wskazówka jest na 2/3. mogę tylko polegać na kontrolce rezerwy. jeżeli wiedziałbym w czym polega problem (na pływaku prawdopodobnie) to może i bym zrobił.

 

pzdr

 

Problemem również może być zbiornik paliwa w Fazerach 98-99. Ma on jakiś dziwny kształt i ciężko się go tankuje do pełna. Własie takie prolem miałem w tym poprzedim Fazerku, ale wspaźnik działał w miarę prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła maszynka.

Osobiscie jednak bardziej mi sie podoba złota. Taką też posiadam :buttrock:

Tak czy inaczej każdy ma swój gust :lalag:

 

Są już foty :cool:

 

Miłego oglądania! :biggrin:

 

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Zdjęcie 4

Zdjęcie 5

Zdjęcie 6

Zdjęcie 7

 

Ten post powyżej dotyczy tych fotek. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś próbował do FZS 600 założyc chłodnice z czegos innego i z jakimi skutkiem ???

bo nigdzie nie moge dostać do fazera

pozdro

 

witam chłodnica już w domu i stad pytanie jest lekko krzywa ale wszystkie mocowania pasują próbowac to prostować troche boje sie ze sie rozszczelni (moge dac zdjecie jak to wygląda)

 

 

ps. dzieki ladzior za linki do aukcji kupiłem własnie z tej trzeciej :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...