Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

To ja sie pochwale.... :icon_rolleyes:

Jakies dwa tygodnie temu wymienilem przewody hamulcowe z przodu na

p. w oplocie stalowym. Czarne Goodridge (chyba tak to sie pisze)

niestety przy zamawianiu nie dopytalem sie do konca o koncowki

i mam chromowane. Nie ma tragedii, nie wyglada to jakos masakrycznie,

ale gdyby to byla nierdzewka to mysle ze wygladaloby to troszku lepiej...

Nie ma kolosalnej roznicy (na szczescie) bo gumiaki mialy trzy lata jezdzenia...

i byc moze troche nadgorliwie chcialem wymienic plyn hamulcowy....

Niemniej polecam kazdemu kto sie zastanawia.

Klamka i przed wymiana byla twarda (zero szans dociagniecia do manetki, nawet cala graba)

ale teraz hamujac dwoma palcami jest wyrazny efekt nurkowania przedniego zawieszenia.

Poprzednio tego nie bylo -zawieszenie jest utwardzone.

Na razie za malo przejechalem by powiedziec cokolwiek na temat dozowalnosci,

ale subiektywnie tez jest lepsza...

Koszt: mialo byc 300 z wszystkim, ale wiecie jak to jest w naszych serwisach...

jakies marudzenie, ze to i tamto.... wyszlo 350 co i tak nie jest zle.

Kazdy kto ma jakies stare "kalosze" nie powinien sie zastanawiac ani chwili!!!

Wasze zycie w Waszej prawej rece....

 

Jak utwawdzałes zawiecho

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam sie z prośbą do właścicieli FZ6 ze stelażami Givi pod centralny kufer ponieważ zastanawiam sie nad zakupem takiego stelaza oraz kufra (monokey) na dwa kaski.

Mam dwa pytania:

-gdzie kupowaliście stelaż i za ile?

-jaki kufer na nim wozicie?

 

Prosze również o opinie jak sie sprawuje.

Jak na razie w miarę przystępnej cenie znalazłem wszystko na http://sklep.scigacz.pl/ stelaż za 235+płyta 110zł i kufer e460 za 552zł

Stelaż

Płyta monokey

Kufer e460

Co sądzicie o tym zestawie?

Z góry dzięki i pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik w sklepie poradził mi żeby kupić 4 litry oleju i lać dopuki wskaźnik na bloku silnika nie pokaże żę dostał wystarczająca ilość. Wydaje się to dość rozsądne. Co zostanie może się przydać na ewentualne dolewki(oby było ich jak najmniej :flesje:

 

Tak apropo:

 

koniaczek

post 03 marzec 2008 - 17:09

 

Dla zaostrzenia apetytu na sezon:

 

http://www.motogen.pl/artykuly/turystyka/a...przez-alpy.html

 

Pozdrawiam

 

Świetna przygoda i dobry artykuł. Fajnie że Twoja dziewczyna dzieli z Tobą pasje :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich posiadaczy fazerów i nie tylko

to co napisze bardziej sie chyba nadaje do działu mechanika, ale myślę że tu szybciej doczekam sie odpowiedzi

przejdę wiec do rzeczy. W moim motocyklu brakuje pewnej rzeczy a dokładniej chodzi mi o 2 wężyki gumowe które wychodzą z obudowy filtra powietrza pod gaźnikami (na zdjęciach pokazałem miejsce).

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57d2159994652d10.html

wężyk o który chodzi

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ceae17ffb515a14c.html

 

mam pytanie możecie mi powiedzieć z czym one sie łączą pod tymi gaźnikami i jak to wszystko wygląda?

Jeżdżę bez tego myślę ze nic sie nie stanie ?

Jeżeli to możliwe to mogę prosić o jakieś foty tego miejsca jak to wygląda w waszych maszynach ?

Z góry wielkie thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mam pytanie możecie mi powiedzieć z czym one sie łączą pod tymi gaźnikami i jak to wszystko wygląda?

Jeżdżę bez tego myślę ze nic sie nie stanie ?

Jeżeli to możliwe to mogę prosić o jakieś foty tego miejsca jak to wygląda w waszych maszynach ?

Z góry wielkie thx

 

Witaj,

Ten weżyk łaczy sie z takim trójnikiem ale nie pamietam gdzie dalej idą te przewody, musiałbym rano zobaczyć.

Widze ze jestes z Kleszczowa, czasem jezdzę po okolicy wiec jakbys chciał luknąc to na żywo to pisz na pw albo gg :buttrock:

 

Pozdr

 

 

Wesolych Świąt Fazerowiczki i Fazerowicze :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jestem kleszczowa ale tego z woj łódzkiego. Chyba wiem co to jest łączy sie z takim przewodem z plastikowym baniaczkiem i później znowu przewód gumowy luźno wychodzący za silnik .

Wydaje mi sie że to chyba jakieś zbicie podciśnienia?. Chyba nic do trwałości silnika nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pomocy. Przymierzam się do kupna Fazerka 600 z 2003 lub 2004 roku i szukam kogoś kto siedzi w temacie tego modelu odnośnie mechaniki... Nie chciałbym wydać pieniędzy na sprzęt niesprawny lub z wadami które wyjdą po czasie a moja wiedza na ten temat jest znikoma jako ze dopiero zaczynam przygode na motocyklu. Konkretnie szukam osoby, która pomoże mi przy oględzinach moto podczas zakupu. Oczywiście nie za free. Zainteresowanych prosze o kontakt na gg 1665623

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pomocy. Przymierzam się do kupna Fazerka 600 z 2003 lub 2004 roku i szukam kogoś kto siedzi w temacie tego modelu odnośnie mechaniki... Nie chciałbym wydać pieniędzy na sprzęt niesprawny lub z wadami które wyjdą po czasie a moja wiedza na ten temat jest znikoma jako ze dopiero zaczynam przygode na motocyklu. Konkretnie szukam osoby, która pomoże mi przy oględzinach moto podczas zakupu. Oczywiście nie za free. Zainteresowanych prosze o kontakt na gg 1665623

 

Witam.

Poczytaj troche wątek w tym temacie. Fazery z tych lat (bodajze od pażdziernika/listopada 2003 roku wychodziły juz nowe modele z nową ramą i silnikiem )nie miały one chorób 'lat dziecięcych" aczkolwiek przy kupnie standard: rama, silinik... i cała reszta :-)

Pozdr.

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pomocy. Przymierzam się do kupna Fazerka 600 z 2003 lub 2004 roku i szukam kogoś kto siedzi w temacie tego modelu odnośnie mechaniki... Nie chciałbym wydać pieniędzy na sprzęt niesprawny lub z wadami które wyjdą po czasie a moja wiedza na ten temat jest znikoma jako ze dopiero zaczynam przygode na motocyklu. Konkretnie szukam osoby, która pomoże mi przy oględzinach moto podczas zakupu. Oczywiście nie za free. Zainteresowanych prosze o kontakt na gg 1665623

 

 

Witam!

Nie odbierzcie tego jako reklamy ALE:

 

w temacie Fazerków już troche siedzę, a również tak się składa, że mam FZ6 do sprzedania. Jest to już kolejny, 3 jaki sprowadzam :icon_question: Fazerek 2004, 7,8 tyś przebiegu, kolor niebieski, zadbany a przede wszystkim bezwypadkowy. Jeżeli będziesz zainteresowany pisz na PW, prześlę troszkę szerszy opis.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam sie z prośbą do właścicieli FZ6 ze stelażami Givi pod centralny kufer ponieważ zastanawiam sie nad zakupem takiego stelaza oraz kufra (monokey) na dwa kaski.

Mam dwa pytania:

-gdzie kupowaliście stelaż i za ile?

-jaki kufer na nim wozicie?

 

Prosze również o opinie jak sie sprawuje.

Jak na razie w miarę przystępnej cenie znalazłem wszystko na http://sklep.scigacz.pl/ stelaż za 235+płyta 110zł i kufer e460 za 552zł

Stelaż

Płyta monokey

Kufer e460

Co sądzicie o tym zestawie?

Z góry dzięki i pozdr!

Ja mam stelaż Givi z kufrem E450 na systemie monolock i jestem zadowolony :wink:

Wszystko dokładnie wykonane, nic nie lata i ładnie się komponuje :biggrin:

 

Stelaż kupiłem w MotoSprzęt/Larssonie w Poznaniu, bo na scigacz.pl akurat nie mieli, płytę kupiłem na scigac.pl, kufer na 4bikes.pl, bo była wyprzedaż i dałem za niego 399zł :bigrazz:

 

Kupuj śmiało... tylko kup sobie dodatkowo 4-pak piwa, bo jest trochę roboty z montażem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie odbierzcie tego jako reklamy ALE:

 

w temacie Fazerków już troche siedzę, a również tak się składa, że mam FZ6 do sprzedania. Jest to już kolejny, 3 jaki sprowadzam :biggrin: Fazerek 2004, 7,8 tyś przebiegu, kolor niebieski, zadbany a przede wszystkim bezwypadkowy. Jeżeli będziesz zainteresowany pisz na PW, prześlę troszkę szerszy opis.

 

Pozdrawiam!

 

 

Bardzo mało kilometrów. Ja mam tez z 2004r Fazera i ma 29.000 km. Nawet nie wiem kiedy to sie stało :icon_mrgreen: - chyba same sie nakręcają w garażu- bo ja tak tylko trochę po mieście i jakiś mały zlocik :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rtek jak zwykle moge na Ciebie liczyć :icon_biggrin: THX!

Dopatrzyłem na zdjęciach że masz sakwy Oxford Humpback Panniers jak Ci sie sprawują? (gdzie kupiłeś i za ile)

Pozdrówka

Edytowane przez xboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rtek jak zwykle moge na Ciebie liczyć :( THX!

Dopatrzyłem na zdjęciach że masz sakwy Oxford Humpback Panniers jak Ci sie sprawują? (gdzie kupiłeś i za ile)

Pozdrówka

Sakwy są świetne... wykonanie na bardzo wysokim poziomie, dużo dodatków, są stabilne przy każdej prędkości :wink:

Minus taki, że są trochę małe na dalszy wyjazd...

Kupiłem nowe na allegro na aukcji od 1zł za 270zł :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...