Skocz do zawartości

Dawno mnie nie bylo


Kamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie bylo mnie okolo 1.5 roku ale juz powracam i bede aktywnie uczestniczyl w zyciu forum ;-)

 

A oto nowe fotki mojego ogarusa ;

 

http://republika.pl/stolec2005/1.jpg

http://republika.pl/stolec2005/2.jpg

Czasem nie dziala z powodu limitu;

 

Oceniajcie moje dzielo ;-) narazie niemam kasy na dalsze pzerobki bo zdalem prawko i mysle nad autkiem ;-) ale ogara nie sprzedam nigdy i bede jezdzil ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeee

 

Niby co sie komu podoba to kwestia gustu i na ten temat sie nie dykutuje , ale ja mam jedno pytanie - po jaką chole..e ciołeś tylny błotnik ?

Teraz tyl motorka wygląda nieproporcjonalnie !

A tak poza tym detalem to całkiem fajny sprzecik :mrgreen:

 

 

pozdrawiam herflik

 

ps.powiedz ze mi sie wydaje i Ty tak naprawde nie zamocowałes tlumika do wachacza !!!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj napewno ten blotnik bym przyczepil bardziej na tylach, bo teraz to masakra, ale ogolnie nie jest zle.

ps.powiedz ze mi sie wydaje i Ty tak naprawde nie zamocowałes tlumika do wachacza !!!!

No wlasnie! Przeciez jak jest zamontowany do wachacza to na pierwszym lepszym dolku powinien sie urwac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o tylni blotnik to wyglada o niebo lepiej od tego orginalnego glugiegooooo i z bagarnikiem , moze na fotce tego nie widac ale jest ladniej , a tlumik sie niema prawa urwac bo jest na ruchomo ;)jak jest np dziura to sie wsuwa bardziej w kolanko i na mocowaniu do wachacza tez nie jest przukrecon do tylu na

 

Andziafront : mysle ze tlumik cos dal i wkreca sie troche na wyzsze obroty i lepszy odglos < powiekszylem troche dziurke na koncu bo byla za mala i chodzil jak skuter i za cicho :D> i ladniej wyglada.

A w silniku zmienialem cylinder na 60 cm , glwica chyba max splanowana

,usuniete niedorubki kanalow w karterze i gardziel gaznika powiekszona.

Juz przejechalem nim niewiem ile na tym cylindrze ale zuzylem 2 Castrole 2tt i 1 mixol i wydaje mi sie ze mniej sie zuzywa i mniej slabnie a kiedys byl ten proces szybszy,czasem dziennie robie 100 km ;-)

Uwielbiam jezdzic i wogole , jesli ktos jest z okolic s-c to chetnie pogadam,na moim osiedlu jest sporo jawek , simkow.Ja juz 4 rok jezdze bez rejestracji i OC i jest luz raz udalo sie mnie zlapac strazy miejskiej to akurat jechalem z kolega w miescie i to bez kaskow papierow itd 50 zl mi wlepil ;/ ale zszedl z 600 ;d;d ogolnie bylo bardzo dozo przezyc z ogarkiem i na bank go nie sprzedam.Jesli macie jakies pyt to odpowiem znam ogora lepiej niz siebie samego.

Pozdrawiam

 

[ Dopisane: 28-10-2005, 05:56 ]

Zapomniallem dodac ;

 

herflik : ja blotnika nie ciolem ;-) on jest taki sam jak na przodzie :lol: :lol: :lol: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się tył podoba. Przypomina trochę takie stare angielskie sprzęty. To się chyba scrambler zwało czy coś takiego :D Teraz Triumph coś takiego seryjnie wypuścił.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeee

 

No ja juz pisalem "z gustami sie nie dyskutuje" .. skoro Tobie sie taki błotnik podoba to nie ma sensu tego roztrząsać :D

 

Natomiast w sprawie tlumika to sie nie zgodze.. to rozwiązanie moze i fajnie wygląda i bedzie chodzilo przez jakis czas poprawnie, ale pamietaj ze w tym wypadku tlumik oprocz tego ze jest dodatkową masą nieresorowaną ,to nie jest w zaden sposob izolowany od drgań i wstrząsów pochodzących od naszych pieknych asfaltów. Wiec prędzej czy póżniej sie rozleci (to juz zalerzy tylko od jego jakosci ), a dokladniej pęknie na ktorymś sapwie:?

 

pozdrawiam herflik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumik napewno sie rozleci. Swój zdjąłem i mimo ze zamontowany tak jak trzeba, to przegroda w środku latała jak chciała. Teraz mam założony tłumik dedykowany do jawki i jest gites. Powiem krótko - Popraw to mocowanie. Ciekawy jestem co by sie stało jakby tylne zawieszenie dobiło do końca. Urwało by szpilki w cylindrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada' date=' panie tunerze 'idz sie utop' ![/quote']

jego motocykl, niech przerabia jak tylko chce, jak chce to może sobie dać podnużki na kierownice jak mu sie tak podoba,może robic co tylko chce i uważa że motocykl będzie ładniejszy.

Wygląda nawet fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...