Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska 30.10


lisek1221
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja też się pisze ! dzisiaj troche zmarzlem (właśnie wróciłem z przejażdzki) ale walne obkład z młodych piersi i jutro będę jak trza :twisted: wprawdzie na laczka dopiero się ucze, a gume juz za ciekawą to nie mam, ale się zobaczy ! do zobaczyska panowie - graba

 

[ Dopisane: 29-10-2005, 17:33 ]

p.s. postaram siękumpla na transalp-ie wyciągnąć :arrow: troche mu wychodzi świeca, ale ma 100 % nie pewne, bo teraz składa sprzęta po szlifie... jak się wyrobi to wpdanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa.Mam urwane uszy od reflektora.Mało oleju w silniku wiec sam nie wiem.Jutro nigdzie olaju nie kupie.

nie musisz kadzić możesz chociaż wpaść pogadać

a czy mogli byście napisać gdzie pojedziemy ??

raczej jak wyzej typowe spotkanko na wyszumienie się i pogadanie

ale wpadni jak nie pokazdisz to se chociaz pogadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paluch spoko nic na siłe- bedziesz mogł to wpadniesz jak nie bedziesz mogł to spotkamy sie innym razem.

 

[ Dopisane: 29-10-2005, 22:03 ]

wprawdzie na laczka dopiero się ucze
Luzer spoko ja tej swojej krowy też dobrze nigdy nie moge podnieśc;)))) Będzie wesoło;))) :banghead:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak bywa ;( z drugiej strony wielki respect dla pana IBIZY ! wszystkich pozamiatał już na wjeździe :) :banghead: ;) ;) lisek dzwonił do niego - mówił, ze go głowa tylko boli ! i oby tylko to ! wielka szkoda - jesteśmy z tobą ! Sprzęta poskładasz do kupy "raz dwa" !

 

ale ogólnie to dzisiaj był pechowy dzień ! ja to ch*j, bo moto nie utrzymałem przy paleniu laka (pierwszy raz kiedyś być musi :( ) wspomniany crash Ibizy, po czym na krzyżówce przed malta Mati na koleinie położył swoja maszyne (ogólnie podziwiam, ze z szyną w nodze się porwał na moto :P a żeby było śmieszniej fat zapychając sprzęta na owej krzyżówce również go nie utrzymał i wyglebił ! więc uwazam, że to była dość czarna niedziele !

 

lisek ty dojechałeś ?

 

Ibiza odezwij się czy wszystko si !

 

ludziska zapodawać zdjęcia ! (gonić tych co robili i wrzucać gdzie się da ! ja zaraz zapodam kilka swoich !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede na 99%
No i ziuT był na 99% bo ten 1% to była jego GSX-Ra;)w garażu;) Jeżeli chodzi o IBIZE to rzeczywiscie wesoło nie było

omało serce mi nie wyskoczyło.Trzeba widzieć dobre tego strony, że tylko na tym sie skończyło bo mogło być o wiele gorzej.Mysle że to w ogóle nie powinno mieć miejsca ,ale zdarzyć jak widzieliśmy może sie każdemu.Później sie zmyliśmy na malte i mati1 411 dojeżdzając do świateł położył sie na swojej suzi (dzięki zaje..dużym koleinom) tutaj oczywiście nic sie nie stało ,ale ..... jedziemy dalej i FAT też miał jakąś przygode.Chwilke posiedzieliśmy na malcie Luzer zjadł fajnego hamburgera, pogadaliśmy i zmyliśmy sie do chaty.Lepiej nie latać na sprzęcie jak takie dziwne rzeczy sie dzieją.Pozdro da Was chopaki. Ps. czekam od IBIZY na tel.jak bede coś wiedział dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie było dosyć pechowo, ale trudno takie życie :banghead: IBIZA pokazał klasę co na pewno będzie widać na fotkach jak tylko ktoś je zapoda. na przemyślenia co z moto będzie miał całą zimę. Najważniejsze żeby mu nic nie było (a limo zejdzie...). pozdrowionka dla wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że mnie zdublowałeś jeżeli chodzi o wypowiedz... ;)

 

Na malcie przejeżdzał niejaki Dominik Sz. i się nawet nie zatrzymał :banghead: Kumpel w ch*j :-D

 

dobra jadą foty !

 

Ogólne:

cimg25071zk.jpg

Next ogolne:

cimg25157gl.jpg

Lisek aż taka ta Fajerka czężka, czy kloca cisnąłeś :-) :

cimg25109dq.jpg

Nawet nasz guru naklejkowy z Borek się pojawił na lunch z kobietą (lunch okazał się być princessa, czy czymś podobnym :-D i nawet się nie podzielił :P ):

cimg25124pz.jpg

i the besciak Ibiza:

cimg25166tg.jpg

 

sorka za duże foty ! już bedę grzeczny ! 640x480 - zakodowane ! dziękuję za łaske ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklei zdjęcia wez tego img sam link

 

[ Dopisane: 30-10-2005, 18:37 ]

Ale wielkie zdjęcie

 

[ Dopisane: 30-10-2005, 18:40 ]

Tej Luzer rzeczywiście wygląda jak bym kloca robił hehe ;) Prosze o zastapienie tego zdjęcia innym :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...