Skocz do zawartości

Warszawa 30.X.2005, zaproszenie na koncert


pasza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co: koncert na rzecz Domimiki vel Młodej

 

kiedy: 30 październik /niedziela/ - godzina 19, wchodzimy od 18

 

gdzie: klub muzyczny M-25 ul. Mińska 25 , Wawa-Praga Południe /ulica od Grochowskiej, trochę za Wedlem, lewa strona patrząc w kierunku wyjazdu z Wawy/

 

 

Sprawa Młodej jest znana raczej ludziom związanym z pl.rec.motocykle niż z 4um, więc dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi:

 

http://felkowisko.riders.pl/?M%B3oda+potrzebuje+pomocy

http://pomocdladominiki.com.pl/

 

 

Organizatorem koncertu są Ci, którzy chcą pomóc Młodej oraz Społeczność Chrześcijańska Północ http://www.chs.pl/ - zbór ewangeliczny, do którego należę :-)

 

Zagrają:

:arrow: FREEZE THE SUN - ich strona tu: http://www.freezethesun.com/

:arrow: JESUS PROJECT - stronki nie stwierdzono :-(

i być może ktoś jeszcze...

 

Pare cennych informacji:

:arrow: wejście jest za darmo! - podczas koncertu zrobimy zbiórke pieniędzy na rzecz Dominiki, będzie również licytacja różnych fajnych rzeczy

:arrow: klub jest pojemny - zmieści się 1000 osób - więc zabierzcie rodzinę i znajomych !

:arrow: bar będzie otwarty cały czas - więc można kupić coś do jedzenia i picia

:arrow: przewidziano niespodziankowe prezenty dla twardzieli, którzy przyjadą na motocyklach :-)

:arrow: będzie można dostać płytkę z filmem o Chrześcijańskim Klubie Motocyklowym BOANERGES http://www.boanerges.kdm.pl/, w którym udzielają się moi przyjeciele-motocykliści

:arrow: oraz pare innych rzeczy, godnych uwagi i polecenia

 

Ze swojej strony mogę dodać, że miałem przyjemność uczestniczyć w zbiórce/licytacji na rzecz Młodej podczas ostatniego Rajdu Felkowskiego http://felkowisko.riders.pl. To wspaniale uczucie - brać udział w takiej zbiorowej mobilizacji, kiedy ludziom chce się zrobić coś dla kogoś tak po prostu. Udało się wtedy zebrać kwotę przekraczającą najśmielsze oczekiwania organizatorów i pewnie większosci uczestników. Mam nadzieję, że podobnie będzie na koncercie - wpadnijcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Paweł,

dzieki za umieszczenie tej informacji tutaj.

 

Panie i Panowie , mamy okazje po raz kolejny pokazać , że jestesmy normalnymi ludźmi, tym bardziej , że sprawa dotyczy tak naprawde "jednej z naszych". Zbierzmy się i pokażmy , że potrafimy sobie pomagać a nie jak ktoś juz leży połamany to o nim/niej zapominamy.

Wystarczy , że każdy z nas coś wrzuci i jeśli bedzie nas dużo , to bedzie to spora pomoc, choć to i tak kropla w morzu co Młoda potrzebuje.

Pokażmy , że mozna na nas liczyć.

 

Pozdro

 

Freyoo & XJ750

www.motoproject.pl - nasza firma

www.boanerges.kdm.pl - nasz Klub

www.chs.pl - nasz zbór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie mam możliwości przyjechać na koncert. Jestem pełna podziwu dla chęci walki i wiary przyjaciół Dominiki. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała przekonać się w taki sposób, że mam przyjaciół. Jesteście kochani. Znalazłam na stronkach, które podał pasza konto na które można wpłacać kasę więc wysyłam może niewielką sumkę ale jak zbierze się nas więcej to uzbiera się jakaś większa kwota. Apeluję do wszystkich, którzy mogą pomóc : POMÓŻMY DOMINICE, oddajmy Jej odrobinę siebie.

Pozdrawiam i wierzę, że wszystko dobrze się ułoży. Życzę wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i przekazuje informacje dalej dalej.......

 

tak jak pisałes Pasza, nie łatwo trafic w tamto miejsce wiec moze jakas mapka, moze pomoze to ludziom mniej błądzic... choć kto będzie chciał pomóc i tak trafi

 

Mówisz i masz:

 

m25-1.gif

 

1 - Stadion X lecia

2 - Rondo Waszyngtona

3 - Teatr Powszechny

4 - M25

 

m25-2.gif

 

Na samą Mińską nietrudno trafić. Jadąc od Ronda Waszyngtona: skręcamy w prawo w Grochowską przy Teatrze Powszechnym i patrzymy na ulice po drugiej stronie. Mińska jest (chyba) druga, trzeba zawrócić żeby do niej dojechać. Jest ustawiona skośnie w stosunku do Grochowskiej. Do tego klub, mimo adresu 25 jest za 37 :).

 

Postaramy się coś umieścić na samej Mińskiej, żeby łatwiej było trafić.

 

ps. Dzięki wszystkim za odzew, i do zobaczenia w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

noi sie odbyło

osmiele sobie tylko napisac ze szkoda ze tak mało Was przyjechalo :(

moze muzyka i klimaty nie wszystkim by odpowiadały, i moze czas świąt nie sprzyjał.....

ale kazde wsparcie dla Dominiki jest na pewno mile widziane

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dobiłam dopiero do kompa na dłużej.

Koncert moim zdaniem był extra, tylko przyłączę się do wypowiedzi Zibiano: szkoda, że było nas tak mało......

Ale z tego, co mi wiadomo-część osób, która nie mogła przybyć na koncert, wpłaciła pieniążki na konto.

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz poruszymy niebo i ziemię, aby pomóc Dominice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też jakoś z opóźnieniem:

 

Dzięki wszystkim, którzy byli. Owszem było nas mało, ale.. to był pierwszy raz kiedy próbowaliśmy coś wspólnie zrobić i szczerze mówiąc miałem już obawy czy w ogóle ktoś przyjdzie :). Trochę Was wprowadziłem w błąd z jedzeniem :oops:, klub okazał się bardziej hardcoreowy niż myślałem i okazało się, że nawet herbaty nie ma :).

 

Dziękuję Wam, że życzliwie odnieśliście się do pomysłu i daliście jakiś odzew. Cieszy mnie to, że niektórym się podobało :D.

 

Nie wiem ile w końcu zebraliśmy (po tym jak Adam ogłaszał sumę ludki jeszcze wrzucały do puszek), poza tym ciężko policzyć to co ludzie wpłacili na konto. Postaram się dowiedzieć u źródła i wtedy coś o tym napiszę.

 

ps. Motocykli było chyba 6 (z czego 4 afryki), ale Ci którzy przyjechali nie na 2oo są usprawiedliwieni. Było na tyle zimno, że kiedy wszyscy już pojechali po zwijaniu sprzętu moja padaka odmówiła posłuszeństwa i nie chciała odpalić (aku padł). W końcu z oporami odpaliła na pych.

 

pps. Po koncercie różne osoby zaproponowały pomoc i być może uda się czasami zrobić jakąś imprezę w m25. Z tego co słyszałem to i m25 jest chętne nas tam gościć i GMB, które dało nagłośnienie dalej chce nam pomagać (mimo, że podobno jakieś głośniki się spaliły :/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...