Skocz do zawartości

Czy wy tez to macie??


_krisss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze przed wizytą na torze robie sobie taka "rozgrzewkową" droge na tor.Jak przyjezdzam to robie sobie tez z 3 kółeczka po torze spokojnie.A potem... :twisted: nie wiem ale za kazdym razem bolały mnie ręce po wizycie na torze.Na zakwasy polecam gorącą kąpiel i piwo (posiada witamine B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwicze Ćwicze -chodze na siłke. Następnym razem sie rozgrzeje przed jazdą:) Dzięki za odp.

Silka w porownaniu z enduro, a juz na 100% z crosem to male piwo, bo na silce pewnie cwiczysz seriami - czyli jedna partia miesni, odpoczynek, pozniej druga partia itd., a na moto wszystkie miesnie pracuja na raz i to raczej bez przerw......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcisz drązkeim na którym jest sznurek do' date=' którego przyczepiony jest ciężarek. Zwijasz i nawijasz go.[/quote']

Już to ćwicze z 2miechy :) Zresztą trener powiedział mi co mam robić przez całą zime :mrgreen:

to podziel sie informacjami uzyskanymi od trenera, moze cos mi sie przyda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zwijki musze rzeczywiscie duuzo dawac :) wlasnie "skonstruowalem" przyrzad to cwieczenia (rurka od hantla sznurek i ciezarek 2,5 kg) powiem ze z trudem zrobilem to 1 raz slownie jeden, raz rece jeszcze czuje mimo ze robilem to z 3 minuty temu. Fakt ze rurka nie jest za gruba i musze sie troche nakrecic ale mysle ze bedzie ok pozdro i dzieki za pomysl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podziel sie informacjami uzyskanymi od trenera

Heh tajemnica :) .Dużo biegaj,jeździj na rowerze(w zimie),siłownia,pływanie.Przynajmniej ja to będe robił przez ten zimowy czas.Jest jeszcze wiele ćwiczeń(czynności)których nie napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy nakręcaniu pomagasz sobie druga ręką? czy tylko jedną ręką robisz to zwijanie??
no czlowieku ja jestem zielorz a nie pudziankowski

 

 

Robi sie dwoma i 2,5 kg to na początek za dużo bo to sie robi na wyrzymałość a nie na siłe.

 

to musze cos lżejszego zalatwic 1,25 moze byc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...