Skocz do zawartości

Ludzie jak zaczęliście sezon 2003 ze swoimi sprzętami?????


PituŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 marca br. Wyciagnolem swoja Jawke z garazu nalalem do baku cale 3litry paliwka i przelalem gaznik i ku mojemu zaskoczeniu odpalila z pierwszego coprawda za zwyczaj pali z pierwszego ale jak sie juz pojezdzi troche to nie chce palic tylko na popych :-) dzis juz natrzaskalem 40 kilometrow po miescie :-) sezon zapowiada sie ciekawie!

Pozdrawiam Maciorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za zwyczaj pali z pierwszego ale jak sie juz pojezdzi troche to nie chce palic tylko na popych :-)

 

ja mam tak samo. jak troche postoi to odpala za pierwszym razem, ale jak sie zgasi to trzeba pchac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko się zapowadało bardzo dobrze dopóki nie zrąbało mi sie coś w gażniku potem nie jebła jędka potem druga a teraz musze kupić trzecią ciągle mi sie urywają wentle . Ile u was kosztuje dentka do simsonka s51 bo umnie 15zł i chyba ze mnie zdzierają!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
. To bardzo wazne, bo teraz wszystko jest OK, ale za 30-40 lat moga ujwanic sie pozostalosci po takich jazdach w postaci roznorakich chorob. Pamietajcie zawsze ubierajcie sie cieplutko, a w szegolnosci chroncie kolana (reumatyzm i te sprawy). Co prawda predkosci motorowerow sa dosc male ale i tak mozna juz dobrze przygazowac. Pamietajcie zimowe zabawy w motocyklowego dziadka mroza sa spoko, ale z umiarem.

 

he he co ty powiesz miły kolego???

sprawdź sobie na ile teraz w cieplutkim domku potrawisz wygiąć palce ręczne

a przypomnij sobie jak ci to szło przed pierwszym sezonem zimowym... :?

 

reumatyzm to przerąbana sprawa

w zimie tylko w maxymalnie grubych rękawiczkach i ocieplaczach na kolana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie wiem gdzie mieszkasz ale u nas w bielsku na poboczach z 7cm białej kupy :) ale drogi suche

co tam śnieg... miło poszaleć na polance pełnej śniegu a potem na drodze pełnej samochodów

 

tylko czemu ludzie jakoś tak dziwnie patrzą???

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili u nas tez juz suche szosy. Ale przed południem były cale białe :) Ale przecie i tak zimno jest. Przejedź sie szybciej w taki mróz :D No bedzie ci ciepło jak założysz 2 pary spodni,renkawiczki itp. ale poco robic z siebie downa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerem w zime to zawsze jezdze a moto narazie nie bo nie mam na czym (oprocz Komara). Dzisiaj wlasnie wyciagnalem go i troche na sniegu poszalalem ale to dla niego za duzy wysilek, szkoda mi troche go tak meczyc.

Jazda w zime to fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nowa atrakcje w tym sezonie!!!

Uwga :lol:

kupiłem sobie nowego sprzeta o nazwie WSK KOBUZ 175 :lol: :lol: :lol:

normalnie juz 100km/h z kumplem jechałem to troche nie to samo co Jawka ale Jawką tez sie bede zajmował :)

Dobre rozpoczęcie Sezonu co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...