Skocz do zawartości

kupowanie cbr


Rekomendowane odpowiedzi

Buła - daj sobie w ogóle spokój z takim rocznikiem. Stare to jest dobre wiesz co........ zwłaszcza czerwone z odrobiną spirytusiku :banghead: Jak masz wywalic 5000 w błoto poczekaj jeszcze troche ew. dobierz kredytu i kup coś co ma 2 na początku rocznika. Teraz modele szóstek z 2000r stoją od 10000 do 14000. Udanych łowów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cbr,nie wiem czy sie śmiac czy płakac z niektórych ogłoszeń,zaciekawiło mnie ogłoszenie o cbr 600,rocznik 90,klient ogłosił sie że stan techniczny jest idealny :) ,zadzwoniłem a koles mówi ze peknięta jest sprężyna od zaworu :? ,no i przydałoby by sie wymienic łańcuch i zębatki(stan idealny)a tak to wszystko jest okej,no ciekawe co by sie okazało po przyjezdzie na miejsce.nie wiem czy ludzie maja tajie poczucie humoru czy szukaja jeleni.

Rocznik 2000 za takie pieniądze - gdzie?

może i gdzies sa tylko po szlifie albo w takim stanie jak ta cbr.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega sprzedał zx-6r 2002 rok za 17 stan był naprawde dobry i sprzedał to na początku sezonu. Drugi ma ten model tylko rok starszy chce 13,5, tez motocykl w pełni sprawny. Za 17 tys była w Ostrowie Wlkp wystawiona kawa zx-6rr z 2003 roku do malowania strona od tłumika i podnóżek do wymiany, reszta ok. Więc 2000 rok wyrwiesz za 10-11 tysięcy z palcem w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cbr' date='nie wiem czy sie śmiac czy płakac z niektórych ogłoszeń.[/quote']

 

Dokladnie. Na allegro byla (tak jak w aukcji napisane) tylko z rozwalona lampa i plastikami. Gdy zadzwonilem do kolesia to powiedzial ze lagi sa troche zgiete, a jak mi przeslal zdjecia to ZGROZA. Motocykl po zaje*** dzwonie, nie wiadomo czy nawet bez wymiany ramy by sie nie obeszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...