Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

żadnych strat rozumiem nie ma??
Po kuligowej twórczości EGON stracił głos i dzięki temu w niedzielę było tak miło

Nie wiem czy i co straciła w nocy Astarte, ale dnia drugiego ona też przestała drzeć pyska i nawoływać pobozną brać "DO PIEKŁA!!!" :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych strat rozumiem nie ma??
Po kuligowej twórczości EGON stracił głos i dzięki temu w niedzielę było tak miło

Nie wiem czy i co straciła w nocy Astarte' date=' ale dnia drugiego ona też przestała drzeć pyska i nawoływać pobozną brać "DO PIEKŁA!!!" ;) :lol:[/quote']

I tu się mylisz mój drogi kolego :P Spytaj się moich współbraci-pokojowych (z ang. room-mate 8O ) jakie były moje pierwsze słowa po otworzeniu oczu (a nawet jeszcze wcześniej)... oprócz chrapania oczywiście :twisted:

 

Zdradzę ci tą słodką tajemnicę: DO PIEKŁA!!!!

 

ps. w nocy (tym razem :? ) nic nie straciłam... żelazne barchany założyłam i nikogo z pobożnej braci nie demoralizowałam (a czyniły tak niektóre moje siostry niewierne - nie będę wskazywac palcem, które to miały na sobie szatańską bieliznę, zwaną przez pogan - STRINGAMI). Uczynki te wołają o pomstę do nieba :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz mój drogi kolego Spytaj się moich współbraci-pokojowych (z ang. room-mate ) jakie były moje pierwsze słowa po otworzeniu oczu (a nawet jeszcze wcześniej)... oprócz chrapania oczywiście

 

Zdradzę ci tą słodką tajemnicę: DO PIEKŁA!!!!

... w drodze zaś powrotnej po walnięciu browca zamilkłam na trzy godziny ... :mrgreen:

Faktem jest także to, że jak Egon przez CB nadawał, to straaaaasznie trzeszczało, jak mikrofon przejmował Dual to była czysto i klarownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wstrzemiennym piwkiem oraz uroczystą lampka winiacza marki Słońce Hiszpanii 8O Zakończyliśmy oficjalnie libację wrocławsko-goorczańską.

 

Teraz miesiąc ostrej wstrzemięźliwości :?

 

[ Dopisane: Wtorek Styczeń 10, 2006 12:28 am ]

AdamWo sa już foty na twojej www??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas, qrwa, ja pie**ole....

impreza u pgra - 110 zł, dojazd na nią - po 70 zeta na łeb, wrażenia burka i astarte po tym jak im dałem łupnia - TRAUMATYCZNE :mrgreen:

 

dziś odzyskałem glos :) oczywiście wczoraj nie pracowałem bo sie nie dało :P :arrow: :mrgreen:

 

PAAAAAAAAAAAAARKING STRZEEEEEEEEEEŻONY........ ;) :P :(

 

thx dla wszystkich za impre, bylo całkiem znośnie ;) :arrow: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musisz wysłuchać moich wersji "psalmowych" z piątkowej imprezy :mrgreen: :)

W końcu pytałeś sięmnie przy ognisku gdzie mam zapisane zwrotki i kto je wymyślił... :mrgreen:

Odpowiedż jest prosta... są to moje chore wymysły na poczekaniu :twisted:

A mówili mi bym szedł na księdza :twisted: ;)

Pozdro i szacun za impreze

 

to fakt, Twoje psalmy były za*eb...

jak zaczęłeś śpiewać przy stole to się niemało co zlałem ze śmiechu.

 

bedziesz naszym forumowym poetą / psalmistą, jednym słowem - wieszczem, bo wymyślać to wszystko na poczekaniu to trzeba mieć głowę nie od parady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz naszym forumowym poetą / psalmistą' date=' jednym słowem - wieszczem, bo wymyślać to wszystko na poczekaniu to trzeba mieć głowę nie od parady[/quote']

Bo się zarumienie :) Już mi tak nie słodź :mrgreen:

 

Albo być nawalonym jak autobus

Jak cały PKS to tak, ale nie jak tylko jeden biedny autobus... nie obrażaj mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...