Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie informuję' date=' że dostanę z pracy busa 8 osobowego 8) w celu wykorzystania go do niecnych celów :mrgreen: tzn. przewiezienia zwłok do PGR-owiska.

Także będziecie mogli sobie :arrow: :D :split: :mrgreen: po drodze.

Niestety miejsc jest tylko 8 ale może Jerry też się wybierze i pojedzie swoim autem :D także wziąłby ze sobą 4 osoby.

 

Acha Adu też będzie ale nie ma na razie kompa i nie ma jak się dopisać więc bardzo proszę w imieniu Adu o dopisanie Jej do listy :P

Kolejna pijaczka :arrow: :D

 

Jak ja bym chciała aby pojechał Michał Kaczmar :rolleyes2: , przynajmniej miałabym z kim pogadać :P a tak znów będę musiała słuchać ciągłych bełkotów ;) :mrgreen:

 

[ [i']Dopisane: 15-12-2005, 12:45[/i] ]

dziergać

Dziergać to żadna nie potrafi :D ale za to jak piknie dziargają :mrgreen:

 

 

Hej,

Kaska a kierowca ?? nie bede w stanie wracać samochodem w drodze powrotnej bo wiem jak się może skończyć. Ale może coś da się wyczaszkować

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska a kierowca ?? nie bede w stanie wracać samochodem w drodze powrotnej bo wiem jak się może skończyć. Ale może coś da się wyczaszkować

Coś mi PGR wspominał, że Mishel ma karę, nie pije i ma być dyżurnym kierowcą. Jerry podpytaj Mishela, albo lepiej PGRa, bo Mishel może kręcić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska a kierowca ?? nie bede w stanie wracać samochodem w drodze powrotnej bo wiem jak się może skończyć. Ale może coś da się wyczaszkować

Nie łam się Jerry... pojedziesz na autopilocie :twisted: Albo tak jak na motocyklach, Kaśka będzie jechała pierwsza i zgarniała wszystkie patrole, a ty spokojnym tempem wrócisz do Wrocka :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska a kierowca ?? nie bede w stanie wracać samochodem w drodze powrotnej bo wiem jak się może skończyć. Ale może coś da się wyczaszkować

Nie łam się Jerry... pojedziesz na autopilocie :twisted: Albo tak jak na motocyklach' date=' Kaśka będzie jechała pierwsza i zgarniała wszystkie patrole, a ty spokojnym tempem wrócisz do Wrocka :D

 

pzdr @starte[/quote']

 

Astarte może i masz racje Kaśka władze przegada a ja gdzei cznei za nią człap człap i do przodu hehe

pozdrowionka

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Mishel może kręcić

 

 

Mishel kręci z muchomorkiem - razem sobie kręcą workiem :twisted: :D

 

Michał za ten pomysł z moherami to masz Ajsika u Astarte :mrgreen:

 

A jak ktos nie znajdzie bereta w chałpie to możemy wparzyc na tajną naradę KGW-Żabnica i podpieprzyć kilka moherków :twisted: niech im głupotę z głowy wymrozi jak będą do chałup wracać :D :arrow: :mrgreen:

 

 

Jak tam BangBUS trasa wawa-goorka?? Michał jakies konkrety :?:

 

P.S. Mam nadzieję, że w BangBUSie z Nienacka (WRC) nie zapomnieliście o miejscówie dla pilota :?: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGrku -Nierobku może uaktualnisz listę uczestników ? Bo coś mi się wydaje, że tylko spamowaniem się zajmujesz ? MUszę wiedzieć ile osób jedzie, żeby odpowiednią ilość beretów przygotować. Na liście należy odznaczyć, kto dysponuje moher-beretem własnym.

Astarte ... Rada Szczęśliwych Inaczej na ostatnim posiedzeniu Zarządu Pasteurkowców przyjęła rezolucję, że Twoja czapa NIE JEST MARKOWYM MOHEROWYM BERETEM (!!!) więc nie zostaniesz wpuszczona w niej na Treffen. Wal więc do najbliższej znanej Ci Babci (Kaśka ? :mrgreen: ) i pożycz beretkę jeśli chcesz być noszona na barana wokół ogniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte ... Rada Szczęśliwych Inaczej na ostatnim posiedzeniu Zarządu Pasteurkowców przyjęła rezolucję' date=' że Twoja czapa NIE JEST MARKOWYM MOHEROWYM BERETEM (!!!) więc nie zostaniesz wpuszczona w niej na Treffen. Wal więc do najbliższej znanej Ci Babci (Kaśka ? :mrgreen: ) i pożycz beretkę jeśli chcesz być noszona na barana wokół ogniska.[/quote']

Przepraszam, a czy Rada Szczęśliwcyh Inaczej piła wodę ognistą w czasie tego posiedzenia :arrow: bo jeżeli tak to uważam takowa rezlolucja nie może nabrać mocy prawnej, gdyż z paragrafu 15/13 kodeksu ds. Zjebów Tymczasowych wszelakie ustalenia odnośnie moherwych beretów musza być podejmowane na trzeźwo :lol: i w towarzystwie osoby osądzanej :twisted: (którą można upić ;) ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spamerow. Przebrnac przez temat jak zwykle piekielnie ciezko ale sie udalo 8)

Kurde widze ze sie spoznilem na transport z Wrocka :cry: Jedzie ktos jeszcze z okolicy. Samemu to mi sie nie chce :| a na impreze chetnie bym sie wybral.

Dajcie znac.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde no Jerrego wyciągamy coby Fusiona przegonbił po autobanie bo mu woda w chlodnicy marznie... Więc powinno być więcej miejsca.

 

Jerry do raportu :!:

 

PGR Furion jush byl nie raz testowany na A4 - i powiem szczerze, iż raz chętnie pojechałbym jako posażer z browarkiem w prawicy, ale momento Mario przeca ma busa, może zrobimy ściepe na bajure i jadymy palić rabować pluć i masakrować hehe

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale momento Mario przeca ma busa' date=' może zrobimy ściepe na bajure i jadymy palić rabować pluć i masakrować hehe[/quote']

no ! i w związku z tym, że Mario był przewidziany do transporu w bang-busie to w tej sytuacji, i nam się robi jedno miejsce wolne ;) Mario słyszy ? Możesz się na chwilę od pracy oderwać ? Tu się o ważniejszych sprawach rozmawia !!! Konik też niech przeczyta ze zrozumieniem ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...