Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Ten przebieg jest autentyczny,ja jak go sprzedawałem to miał coś ok 35tys,km następny właściciel z tego co wiem to chyba wcale nim nie jezdził tylko odpalał i pił przy nim kawe,więc raczej to bedzie realne,ja jak go kupiłem to miał coś ok 12tys.km a ostatni sezon nim za dużo nie polatałem bo walczyłem ze zdrowiem.Tak,że raczej nie musisz sie o nic obawiac.

Raczej się nie obawiam, bo jak dla mnie mógłby mieć i 2 razy więcej a i tak jest w świetnym stanie, ubolewam tylko, że sam jeżdżę nim w ilościach bardziej niż żałosnych :banghead: , no nic pozostaje wiara, że to się jeszcze odmieni.

Kodo ma taką moc, że za każdym razem kiedy praktycznie dochodzę do ściany i wszystkie logiczne argumenty mówią, że powinienem sprzedać, wsiadam na niego, robię rundkę i znowu w dupie mam logikę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afrikaniec

żeby nie było to oto fotka w pierwszym dniu po zakupie Twojej ślicznotki jeszcze w dziewiczym stanie :)

 

 

 

http://bikepics.com/pictures/2615488/



Ja do dzisiaj żałuje,że go sprzedałem ale na szczęście mam następne KODO i tylko je teraz dopieszczam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzięki, wiem, że dopieszczasz, w temacie szyby rozmawiałem już z M.. dorobią bez odlewów i wyślę im cały komplet do dorabiania, tylko niestety czekam teraz żeby odzyskać górne uchwyty bo mój spec został dość porządnie pierdyknięty przez samochód i teraz leży w szpitalu i czeka na poskładanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legolas88 ja mam oryginalne lusterka , ale po liftingu i tez gówno widzę :biggrin: , ale jak je dobrze ustawię to jest git . Jedno drrzy bardziej od drugiego ale widzę wszystko jak należy . Planowałem przenieś lusterka na końcówki kiery , ktos tutaj już tak robił i wyszło genialnie . Ale brak kasy spowodował iż olałem to zagadnienie i wlałem bene do zbiornika :wub: dalszy ciąg zna każdy :blink: bum bum bum bum bum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę :)

jak macie instrukcję do MT-01 w naszym ojczystym języku w wersji elektronicznej to byłbym wdzięczny za podesłanie na mojego maila: [email protected]

sam mogę podesłać instrukcję obsługi w angielskim, serwisówkę w angielskim i fiszkę

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa jest prosta: administrator forum niespecjalnie życzy sobie reklamowania tutaj obcych inicjatyw. co powinno być zrozumiałe. proszę więc ponownie o reklamowanie swoich niezależnych działalności - poza fm. z góry dziękuję w imieniu administratora

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Pewnie ten temat był tutaj juz poruszany, ale pozwolę sobie do niego wrócić.

chciałbym w swojej grubej zmodyfikować wydech. Podobno można wyciągnąć z nich bebechy. Czy wiadomo jak to wpływa na prace silnika? Moc, itd?

 

Czy ktoś już to robił?

 

Dzięki za info.

Pozdrawiam,

Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Was koledzy. Niedawno stałem sie posiadaczem Yamahy Mt-01 z 2010r na akrapovicu. Motocykl bezpośrednio zakupilem osobiście w Niemczech od 1 właściciela z przebiegiem 11 tys. Juz sie nie mogę doczekać ciepłych dni jak wyjade nim na ulice. Wczesniej kilkaset kilometrów nakrecilem vtx1300 z 2007r, szczerze? Nie przypadł mi ten motocykl do gustu, mam nadzieje ze z tym będzie inaczej.

Koledzy może pomozecie? Czytałem wczesniej na tym forum odnośnie crash padow na silnik, ktoś pisał ze osobiście cos takiego stworzył. Czy ten temat jest aktualny i możliwy do odtworzenia?

 

Pozdrawiam

Olej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...