Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziękuj tylko daj znac jak usuniesz awarie :biggrin:

Dam znać jak tylko zrobię:), po weekendowych przyjemnościach teraz muszę tydzień w Kato odpękać.

Mam nadzieję że do tego czujnika będę mógł się dobrać po zdjęciu kanapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie robimy sutawkę ?? Wiem jak to jest z tymi ustawkami i czasem wolnym , ale kur...a może w końcu , chciaz raz w roku niczym Włosi , Niemcy co ??

Wiem , kazdy ma coś , rodzina , dzieci , praca , znajomi , wakacje .

Mnie sie rodzi w grudniu córka , i juz wiem , że w przyszłym roku nie polatam tyle co w tym . Ale nie powiedziałem ostatniego słowa , ustalmy miejsce ,czas i menu imprezy czy tam obiadu :cool: . Kto przyjedzie to będzie , kto nie przyjedzie , ten straci szanase na poznanie innych zakochanych w KODO zajebistych ludzi . Zatem , panie i panowie , ustalamy cos ? Dawajcie jakieś propozycje miejscówki , z opcją noclegu nawet , dużo nas tu nie ma , więc jakiś fajny hotelik w górach był by chyba najlepszy , by w przerwie między piwkiem na wódeczką machnąć jakąś rundkę po winklach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnied skończyłem swą twórczość :cool: i chwalę się wypadem za miedze :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

ALPY i faker

 

 

:wub: :buttrock: :buttrock: :crossy: :crossy: kamerki to DRIFT HD (porzyczona) na MT01 i GOPRO HERO 2 na Fazerze

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega widoki na filmiku:D świetna trasa, zazdrosze jak diabli :D ale nadrobie:D w przyszłym roku siłą mnie nie zdejmą z KODO:)

 

mam pytanie Kolego Trufel ; jakie masz lusterka? bo w oryginałach nic nie widzę (znaczy swoje łokcie) a Twoje są zdecydowanie dłuższe i to by mi pomogło. więc jak możesz podziel się wiedzą cóż to za cuda bo nie moge sobie dobrać nic do swojego :(

 

i kolejne pytanie: jak wygląda sprawa ze stabilnością uchwytu na telefon przy kieronicy? wierze ze nie raz przycisnołeś zdrowo i nie bałeś sie ze CI telefon zabierze wiatr? wszystko spoko z tym było?

 

a co do ustawki jestem na tak, jak pewnie wszyscy czytali w temacie: http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/139511-wszyscy-posiadacze-mt-01-laczcie-sie/page-5

 

właśnie powoli ustala sie miejsce. kto moze niech pisze że jest za to jakoś sie dogadamy:) jak będzie nas troche mało zawsze mozemy podczepić sie pod jakiś inny zlot? jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpy Miodzio :D. Ja w tym roku tyko 8 tysi i raczej po Polsce, wypadów kawałek za miedze nie liczę bo praktycznie przy każdym wyjeździe. W przyszłym roku hm... no cóż dzidziuś od marca się pojawi, więc nie wiadomo jak to będzie, po nowemu. Myśle że nie najgorzej. Co do spotkania to oczywista oczywistość że jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BruusZX6

my to w ogóle na wiosne musimy sie spiknąc i troche polatac bo mamy tak blisko do siebie a jeszcze razem nie lataliśmy,ja zwerbuje jeszcze trzy MTeki które mam w okolicy a których niema na forum,(tzn.obserwują ale sie nie ujawniają :cool: )

 

A co do przebiegu MTekiem w tym roku to uwaga!uwaga! 3tys.km :blink: gdzie w pierwszym sezonie mojego poprzedniego MTeka ustanowiłem swój rekord 18tys.km od maja startując :biggrin:

Edytowane przez maciej MT01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BruusZX6

my to w ogóle na wiosne musimy sie spiknąc i troche polatac bo mamy tak blisko do siebie a jeszcze razem nie lataliśmy,ja zwerbuje jeszcze trzy MTeki które mam w okolicy a których niema na forum,(tzn.obserwują ale sie nie ujawniają :cool: )

 

A co do przebiegu MTekiem w tym roku to uwaga!uwaga! 3tys.km :blink: gdzie w pierwszym sezonie mojego poprzedniego MTeka ustanowiłem swój rekord 18tys.km od maja startując :biggrin:

Maciej, to ile to MT może mieć teraz przebiegu, bo chyba te 41 tysięcy które ma to raczej pobożna życzenie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przebieg jest autentyczny,ja jak go sprzedawałem to miał coś ok 35tys,km następny właściciel z tego co wiem to chyba wcale nim nie jezdził tylko odpalał i pił przy nim kawe,więc raczej to bedzie realne,ja jak go kupiłem to miał coś ok 12tys.km a ostatni sezon nim za dużo nie polatałem bo walczyłem ze zdrowiem.Tak,że raczej nie musisz sie o nic obawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...