Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

To jak koledzy podsumowujecie tegoroczny sezon motocyklowy? Ile kilometrów nakręciliście na kołach swych KODO? A może jakieś inne osiągnięcia o których warto się pochwalić? Ja niestety oprócz pięknych Mazur nigdzie nie byłem, a przez sezon nakręciłem tylko 6 tys. km. Oczywiście po 4 tys. km musiałem tylną oponę wymienić bo się skończyła, ale cały sezon bezawaryjny. A jak to wyglądało u Was? Piszcie i chwalcie swe KODO. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam czym się chwalić, ten jak i poprzedni sezon to totalna porażka nie wiem czy 5 tysięcy nakręciłem. Dużo planów a później kilka losowych wydarzeń i KODO zamiast wgryzać się w asfalt podpiera ścianę w garażu :banghead:

Zaczynam rozważać opcję przekazania Kodo w ręce kogoś kto będzie mógł cieszyć się jego właściwościami nie tylko wizualnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie sezon mniej niż średnio bo dopiero od miesiąca jestem posiadaczem swojego KODO, złapałem może przez ten czas ok 500 km więc tyle co nic. walcze obecnie z moim lzegarem tj: nie wyświetla mi ani obrotów ani prędkości;/ kostki wszystko spr i jest ok. kontrolki od biegu jałowego, kierunki, awarie, imobilajzer działają. nie wiem co sie dzieje;/ może jakieś podpowiedzi?

 

a co do planów w zimie planuje zmienić lusterka, naprawić bądź wymienić zegar (ma ktoś może właśnie taki na zbyciu?) dołozyć stelaż pod kufer centralny i na sakwy bo przyszły rok planuje objazd polski w każdą strone:)

 

a jak u Was plan? jakies zmiany w zimie? jakie trasy w przyszłym roku?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie troche bogoto , prwaie 11 tyś.km. Austriackie Alpy , zlot na Fak am See

mj5h.jpg

2 tygodnie temu Czechy i ich winkielki :biggrin: , i w koło komina , do rodzinki , do kumpla , do pracy i jestem nadal nie nasycony :banghead: :banghead: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Wózek zawsze szedł jak po sznurku , palił ile wlałem , hamował , mrugał , świecił i nawet trąbił :laugh: , klocki jeszcze pohamują , oponki jeszcze sie pokręcą , napęd też git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakiś czas temu wpadłem na animację komputerową obrazującą postapokaliptyczny świat normalnie z naszym MT-01 w głównej roli :) . Ale ..., o ile wizualnie odwzorowali go dosyć ładnie, nawet na postoju zegary dostają ponadprzeciętne wibracje to już do dźwięku się nie przyłożyli. Nasze monstrum słychać normalnie jak przeciętną czterocylindrową rzędówkę. Mały zonk , ale i tak poczułem się wyjątkowo, że właśnie KODO, dostało tę pierwszoplanową rolę :) . Zresztą zobaczcie sami.

 

Pozdrawiam

 

http://www.scigacz.pl/Poscig,motocyklowy,w,postapokaliptycznym,swiecie,17948.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trufel -> tak o plany na przyszły rok :) juz coś myslisz?

 

ja jestem zdecydowanie za spotkaniem MT w przyszłym roku, może coś na rozpoczęcie sezonu?

 

a animacja ciekawa, dzwięk już mniej ale zawsze miło zobaczyć dobrze odwzorowany model w takiej animacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...