Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie,już kiedyś groziłem,że to zrobie ale potem sie zawahałem.Lecz pewnego dnia stwierdziłem,że jednak coś mi sie też od życia należy i zbroiłem coś takiego dzisiaj,fotki trzeba oglądac od końca :biggrin:

 

http://bikepics.com/members/maciej82/p2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszalałem,zaszalałem :biggrin: Dżwięk faktycznie powala bo już chyba nic lepszego do MTeka niema jak Akrapovic.Bez Db killerów jest masakra i bardzo zblizony dżwięk do tych wydechów które zrobiłem,z killerami jest bardzo przyjemnie,czysty bas i mało decybeli,choc mogło by byc troszke głośniej,dlatego postaram sie dorobic inne killery według danych z zagranicznych forów.Te akrapy są street legal czyli bardzo wyciszone na oryginalnych wkładach,co zresztą widac na fotkach od tyło,że średnica wylotu nie jest abyt duza.Mam pytanie do kolegów którzy mają akrapy,śmigacie z db killerami czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma AKRAPY i mówię stanowcze NIE!!! DB killerom , jeżdżę tak od samego początku , byłem bez db killerów w Austrii i nie miałem żadnych problemów i nie mam zamiaru ich zakładać :) :) :) :) :) :) :) :) :) , a brzminie łoooo!!!!!!! matko święto , jak jadę to niebo ziemia rozstąp się :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam z DB kilerami, ściagam je tylko na szczególne okazje, gdzie trzeba troszku pogrzmieć. Powiem tak, po przejechaniu traski 200 km bez db kilerów miałem normalnie szum w uszach :) , no i gdzieś tam czytałem, że jak nie ma się PCIII zestrojonego pod Akrapy to lepiej jeździć z wkładkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem sie o db kilerach w akrapach i nie zaleca sie latania bez nich ale zalecają założenie killerów o innych wymiarach ponoc zdrowe to dla silnika i dżwięk ma byc rewelacja,już mam ich wymiary i zaraz lece do majstra czy mi coś takiego dorobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie musze sie dowiedziec czy mi to dorobią z nierdzewy i jakie to będą koszta,jak da rade to myśle,że nie będzie problemu z dorobieniem większej ilości.Moje db killery mają średnicy wewnętrznej 34mm,te które dorabiam mają średnice wew.42mm i długośc 107mm,tyle wyszperałem na MTOC,chyba że ktoś ma jakieś inne wymiary? Mocno mi sie zdaje,żę te starsze akrapy mają większe db kilery od moich,czy ktoś może to potwierdzic.Starsze czyli chodzi o te akrpy które mają jeszcze okrągły znak skorpiona,te nowsze mają bardziej kanciatego skorpiona koło napisu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem sie o db kilerach w akrapach i nie zaleca sie latania bez nich ale zalecają założenie killerów o innych wymiarach ponoc zdrowe to dla silnika i dżwięk ma byc rewelacja,już mam ich wymiary i zaraz lece do majstra czy mi coś takiego dorobi.

to Maciej mógłbyś się podzielić wiedzą ? ;) Z chęcią poprawił bym walory dźwiękowe tych Akrapów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,zalecam zalogowanie sie na forum MTOC to prawdziwa świątynia wiedzy odnośnie naszych sprzętów.Jak na każdym forum jest jakiś guru tam jest to gośc o nicku STAGE3,który zęby zjadł na MTekach i on właśnie dopracował ponoc idealne db killery do MTeków,są one dostępne na ebayach czasami pod nazwą OTTO BAFFLES,mają wymiar 107mm długości i 42mm średnicy wewnętrznej,ponoc na nich dżwięk nie jest tak głośny jak bez killerów ale jest o wiele bardziej soczysty i basowy no i niema spadku mocy jak podczas eksploatacji bez killerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...