Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie,nigdy MTek nie był puszczony na stany,amerykanie nie zasłóżyli na taki zaszczyt :biggrin:

 

P.S. jest wstępny klient na mojego sprzęta a ja już mam upatrzonego MTeka więc może wkrótce znowu zasiąde za sterami MT 01 :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie ten czasem z 2008 roku, cały czarny , z tego co pamiętam to fote miał zrobioną przy garażu z żółta bramą ,chyba .

kurde też mam parę typów nawet szukam za granicą , ale puki nie opchnę VN 2000 nic nie wskóram :(

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh:) na to wychodzi. W planach mam go do kwietnia sprzedać, a jak nie to przelatam nim jeszcze przyszły sezon. Może się jakoś do niego przekonam. Trzeba przyznać, że moto bardzo zwrotne no i ten dźwięk Akropa... :)

Edytowane przez jeszua
sprzedaż w odpowiednim dziale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.Naprawdę,jeżeli wiesz na co sie zdecydowałeś to z pewnością bedziesz zadowolony.Przy okazji napiszę,że byłem dziś na stacji diagnostycznej celem zbadania (dla własnej ciekawości ) decybeli jakie produkuje teraz mój eMTek po przeróbce u kolegi EDZIA.Gdyby nie to ,że powołałem się na znajomego to pewnie by nie zrobili takiego pomiaru ,bo nawet cennika za taką usługę nie mają.I cóż wyszło?102 decybele przy 3500 obrotach-a powinno wg.tabliczki 94.To już jest znacząca"poprawa",ale jak facet kazał mi na maksa przegazować to na sonometrze ( dla mniej zorientowanych-urządzenie do pomiaru głośności pojazdów ) wyszło 114.chyba będę musiał unikać kontroli drogowych przez naszą szanowną policję.Ale ogólnie jak sobie jeżdżę po ulicach mojego pięknego miasta to ja tam żadnego hałasu nie słyszę :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...