Skocz do zawartości

Karta pojazdu - Tanieje??


cespenar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam slyszałem ze od nowego roku karta pojazdu tanieje z 500zł do 50zł wie ktos moze cos na ten temat?

 

To chyba tak 3 po 3 słyszałeś. Niedawno dzwoniłem do URZĘDU - z b.podobnym pytaniem.

 

Uzyskałem nast. odp. "Są plany co do tego, ażeby zmienjszyć tę kwotę do 100zł" - narazie wszystko raczkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. W zeszłym tygodniu rejestrowałem motocykl sprowadzony z zagranicy i sprawa wygląda tak: Karta pojazdu kosztuje 500zł, a od stycznia ma ponoc kosztowac 75zł ale to nie jest pewne czy ustawa wejdzie w zycie. Ja raczej w to nie wierze. Podobno mozna sie odwoływac od tej kwoty jak ktos teraz zaplaci. Poza tym trzeba jeszcze zaplacic przeglad 116zł (pierwszy po sprowadzeniu jak widac jest troche drozszy), 150zł w urzedzie komunikacji nie wiem za co ale trza i na koniec rejestracja 120zł (dowód+tablica rejestracyjna). Aha jeszcze tłumaczenie briefa i umowy kupna u tłumacza przysieglego.

Pozdrawiam, Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No by cos powiedzieli o tej karcie wiecej :? . Bo jak mam czekac do stycznia i nic sie nie zmieni to wole juz teraz zarejestrowac 8) . A tak ode mnie to ta karta pojazdu to takie gowno specjalnie narzucili taka cene zeby na czyms okraść ludzi ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. W zeszłym tygodniu rejestrowałem motocykl sprowadzony z zagranicy i sprawa wygląda tak: Karta pojazdu kosztuje 500zł, a od stycznia ma ponoc kosztowac 75zł ale to nie jest pewne czy ustawa wejdzie w zycie. Ja raczej w to nie wierze. Podobno mozna sie odwoływac od tej kwoty jak ktos teraz zaplaci. Poza tym trzeba jeszcze zaplacic przeglad 116zł (pierwszy po sprowadzeniu jak widac jest troche drozszy), 150zł w urzedzie komunikacji nie wiem za co ale trza i na koniec rejestracja 120zł (dowód+tablica rejestracyjna). Aha jeszcze tłumaczenie briefa i umowy kupna u tłumacza przysieglego.  

Pozdrawiam, Kamil

U mnie:

-tłumaczenie 100zł

-urząd skarbowy 150-160zł

-przegląd chyba był 112zł

-w urzędzie komunikacji zostawiłem łącznie 624zł...

-OC itd.

To są całkowite koszty rejestracji(w moim przypadku).Ten urząd komunikacji najbardziej bolał-mała cienka książeczka i 500zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...