Skocz do zawartości

Mój 1 motocykl co mam wybrac ???


Gość Blaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie zartuj gdzie taka fure na pierwszy motocykl to jakas paranoja

czlowieku zainwestuj jak juz w jakiegos 2t 125 albo w cos 4t 250 ewentualnie jezeli juz jezdziles to gs 500 ale radzilbym zaczac od jakiegos malego 4t bo nie bedziesz mial skoku mocy powyzej 6 tys obr. i bedzie ci oddawal moc w miare plynnie taki 4t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Z całym szacunkiem dla twojej osoby, ale życia później nie kupisz nawet za 40 kolejnych tysięcy..... Zastanów się czy będziesz w stanie przeżyć sezon kupując na pierwszy motor Suzuki 1300 albo Hondę 1000........

 

Nie wiem czy masz znajomych, którzy byli znajomymi i możesz już ich tylko wspominać....... zastanów się :notworthy:

 

 

Pozdro

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie są motocykle enduro - bym polecał, ja mam 186 cm wzrostu, wagi prawie 90 kg i na endurakach czuję się znakomicie, prędkości mnie nie kręcą ze względu na słabe drogi u nas, znakomity jest Transalp miałem okazję pośmigać obecnie mam Dominatora który jest super dla wysokich, a jak chcesz jeszcze większy kaliber to Africa Twin albo DR BIG. Pozdrowienia

 

Ps. Tak jak wcześniej pisałem w tym temacie znajomym nie bedę dawał się "przejechać" niech się na mnie po prostu gniewają, pierwsze co robią siadając na moto to max obroty ech... szkoda gadać; rozwalą mi maszynę, sami się połamą i potem na mnie cała wina spadnie, że się ktoś nieświadomie pokaleczył - oby tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekonecznie np. honda cbr 600rr nie jest w cale taka duża :notworthy: ja mam gs 500f i mam 182 cm. wzrostu i moto jest jak dla mnie idealne nawet sie zmieszcze bez problemu cąły za owiewką a ty jestes ode mnie trochę większy więc powinieneś też mieć ok ale nie gwarantuje nalepiej zajechać do salonu i usiąść na moto i przymierzyć czy nie jest za małe :notworthy:

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno-skąd się biorą tacy ludzie?

 

Z byłych PGR :D :D

 

na każdym zakręcie gość na MZ ETZ 250 Cię wyprzedzi a Ty nie będziesz potrafił go wyprzedzić na krętej drodze. A wcale nie przesadzam, etką naprawdę można narobić wstydu jak się ją ma w bardzo dobrym stanie technicznym i ma naprawdę dobrą technikę jazdy. I nie boi szybkości.

I co ty wtedy zrobisz jak Cię objedzie gość na motocyklu za 1 500 zł??? i to kilkunastoletnim motocyklu???

Ja bym się chyba spalił ze wstydu, potem poszedł się napierdolić jak meserszmit w najbliższym pub'ie

 

Kolego nie szalej :lol: ,bo na prostej też go wezmę :D :lol: .

Nie za 1500 zł tylko za 2200 :P :) :D

Do jakiego pub`a idziemy :lol: ?

 

PS.Co wy chcecie ot Etz? :roll: Prawie każdy od etki zaczynał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...