Skocz do zawartości

Co zakpić w wakacje w USA ??


McGriff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż mam do Was pytanie, w te wakacje lece do ameryki w celach zarobkowych, i z tamtąd mam zamiar sprowadzić motocykl, intersują mnie starsze sprzęty myślałem o kawasaki zxr 750 ew. o innych w podobnej cenie.Jeszcze dużo czasu ale pasuje mi sie zdecydowac ponieważ wujek by kupił pojeździł by sobie nim( a jak ja kase zarobie to odkupie go) i po 6 miesiącach mógłby mi go wysłać do polski jako mienie przesiedlencze czy jakos tak.Najbardziej mnie ciągnie do zxr 750 strasznie mi sie on podoba już kilka lat.Co do jazdy i mojjego ''stażu'' to tłuke sie na motorowerach/motocyklach 6lat, jeździłem na troche mocniejszysz sprzetach NSR, RS 250, itp.

Dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...jakie było pytanie? :) policz koszty transportu i rejestracji... mienie nie mienie, ale ten tysiąc na pierwsza rejestrację i tak pójdzie. tyle, że Ci cło odpadnie. Policz wszystko dokładnie, przejdź sie do urzędu, znajdź firmę transportową, niech Ci podacą koszty przywozu. Podejrzewam, ze jak wszystko to weźmiesz pod uwagę to lepiej bedzie ci wrócić z gotówką i kupić cos tutaj. Nie tak dawno kontaktowałem sie z firmą sprowadzającą motocykle z USA bo szukałem sprzęta. Powiedzieli,że opłaca się sprowadzać tylko te nowsze motocykle.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak w przybliżeniu przeliczłem wychodzi i tak ze bardziej warto przywiezc np. tego zxr 750 bo tak dostane w lepszych stanie niz u nas i to nowszy rocznik,Ale sam nie wiem czy ZXR brać hmm.Co byscie polecili tak na polskie pieniadze do 10 tys??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się przywozić sprzętów poniżej 12000zł.

Nie ważne czy płacisz cło czy nie.

Koszty sprowadzenia i rejestracji takiego motocykla to ok. 1000 $.

Jak doliczysz cenę motocykla to zrobi się 10000zł za starego zxr-a 8O

 

Pozdrawiam.

www.motorbikeUSA.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem w usa i sa 1/2 tansz

 

Heh, no wlasnie, tak sie zbieralem, zeby o to zapytac i nie moglem sie zebrac. ;-) Ma ktos moze jeszcze jakis adres sklepu - najlepiej www lub fizyczny, najlepiej w Nowym Jorku ? Przesylke mialbym za free, ale musze wiedziec co mi maja kupic. Jaka marke polecacie z tych dostepnych na tamtym kontynencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze ceny masz na internecie, poszukaj dobrze i kupisz wiele gratow fajnych. ja kupowalem w performance motorsports w michigan. Polecam rowniez ebay.com duzo sklepow ma tam swoje aukcje, tylko jekst jedno ale... musisz znac dokladnie swoj rozmiar ciuchow jak chcesz kupic na wysylke :P ja co prawda przymierzalem ciuchy ICON w sklepie i wychodzilo na 44, a juz ALpinestars okazal sie za duzy... skonczylo sie dobrze i wymienilem graty na czas przed odlotem ;)

 

poza tym, jezeli chodzi jeszcze o ebay, masz mozliwosc od tego roku zalozenia konta na paypal.com z PL wiec mozesz za swoje graty zaplacic juz sam. co do samej rejestracji konta bankowe w PL nie znam szczegolow bo ja rejestrowalem z Bank1 i WellsFargo. Jak sie zarejestrujesz to daj znac :P mBank tez chcialby dolaczyc do mojego konta na paypal.com :) Polecam w szczegolnosci paypal , dlatego ze mozesz sam zaplacic i nie musisz kasy wysylac, nie ma rzadnych prowizji, a co najwazniejsze... jest to bardzo bezpieczne i w dodatku pelen zwrot kosztow przez paypal kasy do 1K $ -- a to juz nie jest malo, gdyby cos poszlo nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...