Skocz do zawartości

Pomocy!!! Yamaha DT 125--???? Rózne wersje????


Dr.Jubasq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja na starym tłoku paliła 6,5-8litrów a na nowym od 4,5 do 7 litró zależy jak jeździsz i gdzie, ale nie nazwał bym DT ekonomiczną bo lubi sobie popić, ja na jeden wypad na tor musiałem zalać na pełna i jak dojechalem do chaty do zostało mi moze z 0,5litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozownik ma 1 litr pojemnosci, a bak 10 litrów, literka "E" w nazwie oznaczaja że sprzęt ma elektryczny rozrusznik, wersja LC (Liquid Coold) to wersja chłodzona cieczą, były LC i LC 2 (nowsza i starsza) różniły sie stylistyką i tylnym wachaczem (była to poprostu DT 80 kolejno LC i LC 2 z większym cylindrem i gaźnikiem), ja osobiście polecam wersje R lub RE, jest najnowsza wersja która z niewielkimi zmianami (owiewki) jest produkowana do dziś, R/RE jest troche większa od LC/LC 2, lepiej się prezentuje i ma z tył tarcze, poprzednie wersje miały z tyłu bęben

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedzić czym sie rózni taka normalna Yamaha DT 125 http://www.motoscout24.autoscout24.de/Publ...x?id=bkdriwozbk od Yamahy DT 125 R http://www.motoscout24.autoscout24.de/Publ...x?id=bkgbgizoii oprócz tego ze ta normalna jest tańsza i lepsza rocznikowo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niczym . czasami ogłoszeniodawcy zapominają dopisać literke "R"

 

tylko że ta droższa jest dużo bardziej zadbana, ma sportowy wydech, handbary itd. ale to wszytsko wyposażenie niefabryczne, dokupione przez ktoregos z włascicieli

a co do opisu to juz sam sie potrudz

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...