Skocz do zawartości

50 ccm, co na początek?


ani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki juz Cagiva sprzedana, tylko sie nie da edytowac tego ogloszenia to nie mialem jak napisac. Teraz szukamy hondy nsr 125 8) .

 

A cagive Ci polecam naprawde spoko sprzecik po lekkim terenie posmigasz i na szosie tez. Fajny silnik i cagnie nawet troche od dolu, bo niektore 50 ccm maja tak ze np. dopiero powyzej 7 tys dostaja lekkiego kopa. Z czesciami tez luz duzo na allegro widzialem i jak np. tlok to motoroma w warszawie ma. Jak masz pytania co do niej to pisz na gg albo pw.

 

A co do tych trzech moto to kazde jest inne : scig,enduro,funbike. Tzr nie wjedziesz w teren, tylko szosa. W ts posmigasz po terenie, ale juz nie tak fajnie na szosie. A pegaso wjedziesz w lekki teren i na szosie tez ok pojezdzisz. Wiec co wybierasz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahah to żeś dowalił....za 3500 to masz suzuki ts 1994

 

Buhaha. Wolalbym skuter typu quest z 2005r. Niz 11 letni złom :/

 

[ Dopisane: 09-10-2005' date=' 09:59[/i'] ]

kumpel ma nsr 50... jednym słowem wolałbym mieć simsona - osiągi te same, a koszt ewentualnej naprawy to duża różnica cenowa.

 

Nobo to motorower i ma takie same a nie jakaś 600'setka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziwni jesteście, że nie lubicie skuterów to dla mnei mozecie nie lubić, ale nie rzucajcie się na mnie, ponieważ moim zdaniem to spoko sprzęty. Enduroguy - rozumiem Ciebie, ale nie chodzi mi tu o osiągi, ale o rozwiązania techniczne, wygląd i cala reszta. Nawet jestem w przekonaniu, ze starsze sprzęty są szybsze niż nowe, poniewaz moje doświadczenia z motorami na to wskazują. A ty terrorysto moj drogi sie tak nie pesz, bo chcesz na mnie nasiąść na siłe. Wróciłem na forum po paru latach i widze, że duzo sie zmieniło jest pare typków, którzy siłą chcą swoją rację narzucić.

TZR 50/80, TS 50/80 czy Pegaso 50/80 ? Hmmm... Ja bym z TS zrezygnował, ze względu na zaawansowanie - bębny i nie jestem na 100% pewny czy nie chłodzony powietrzem. Pegaso super uniwersalny sprzęcik 80-tko poszalejesz w mieście i w terenie. Jednak osobiście brałbym z nich TZR poniewaz fajnie wygląda i jeździ :D Chociaż za dobry egzemplarz ludzie walą kosmiczne ceny, ale trzeba szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnduroMax napisał:

Buhahah to żeś dowalił....za 3500 to masz suzuki ts 1994

 

 

Buhaha. Wolalbym skuter typu quest z 2005r. Niz 11 letni złom :/

No a taki zlom by Cie wydymal 5 razy jakby chcial :lol:

Hehe nom kumpel Questa pólrocznego zamienil na Honde MTX 50 z 95 i doplacił ok. 1000 zł i jest bardzo zadowolony, bo wie, że dojedzie tam gdzie chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też własnie myślałem nad TZR 80. Za 3000 zł dostane 90-93' rocznik, czyli taki, jakiego szukam. Mam tylko jedą uwagę. Słyszałem, że jeśli kupie sobie taka TZRkę to czy będe musial wymieniać części? Cylinder, tłok itd. ponieważ mogą być już 'zjechane' ?

 

 

EDIT: 14 Stycznia 2006 roku Motobazar w Łodzi!

 

Kondon: Mówię źle o skuterach, co nie znaczy, że go nie dotykałem ;o Co więcej, jazda na skuterze (Honda Dio 96' chyba) to był mój początek z motocylami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhaha. Wolalbym skuter typu quest z 2005r. Niz 11 letni złom :/

Jak już wspomniał Siwy_ taki "złom" obejechałby teaki skuterek wielokrotnie! Enduro 50 jest uniwesalne' date=' ma dobre osiągi a po tuningu na 70cc to naprawde zajebiste :D Możesz i wyjechać na ulicę i poszaleć w terenie...a taki skuter to tylko: bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

 

Ja bym z TS zrezygnował' date=' ze względu na zaawansowanie - bębny i nie jestem na 100% pewny czy nie chłodzony powietrzem.[/quote']

Hmmm....wersja japońska, silnik chłodzony cieczą...jest ciągle montowany w rmx-ie i jakoś się sprawdza. Hamulce bębnowe....a czy bębny nie mogą być dobre?? Ale największą zaletą ts-ki jest jej niska masa i super przyjemne prowadzenie!

 

Nobo to motorower i ma takie same a nie jakaś 600'setka

Motorower po tuningu może mieć i 15KM więc jest to "troszkę" więcej niż simson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nom kumpel Questa pólrocznego zamienil na Honde MTX 50 z 95 i doplacił ok. 1000 zł i jest bardzo zadowolony, bo wie, że dojedzie tam gdzie chce

 

ten koles z ostrowi ??? to jest mt, troche za nia przeplacil i na dodatek slabo to jedzie, ale i tak duzo lepsze niz ten quest 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcialbys bardzo skutera to kupuj - ale uzwane gilere,piaggio.itd. Byle z daleko od kiweji i innych chinskich syfow. Lepiej kupic nawet cos kilku letniego, ale cos solidnego a nie ze przejedziesz 500 km i silnik odpanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nom kumpel Questa pólrocznego zamienil na Honde MTX 50 z 95 i doplacił ok. 1000 zł i jest bardzo zadowolony' date=' bo wie, że dojedzie tam gdzie chce [/quote']

 

ten koles z ostrowi ??? to jest mt, troche za nia przeplacil i na dodatek slabo to jedzie, ale i tak duzo lepsze niz ten quest 8)

On z Zambrowa jest :D No żebyś teraz sie przejechał to byś zobaczył jak to lata (vmax ok. 95 km/h na gume tylko trąca ;) ). Smigniesz sie wn astepnym sezonie i to Hondą i moją sendą przyszłą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...