Skocz do zawartości

Mały wypadek.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio kiedy jechałem sobie po lesie (40 km/h w zakrecie) moim kochanym MTX'em, DOSŁOWNIE odpadło mi tylne koło! Łańcuch WYJE**ŁO gdzieś w las a MTX nadaje się już tylko do remontu. ;) ;)

 

Domyśliłem się że to dla tego że po zmianie opony za słabo dokreciłem koło!!

 

 

Troche mną przy wypoadku sponiewierało, ale nic mi nie jest.

 

Teraz mam nauczkę i pamietajcie....DOKRĘCAJCIE KOŁA!! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**ol*e...ty to jestes dobry...najpierw jeździłeś ze sklejonym sprzęgłem teraz szpanowałerś nowymi mitasami i je rozwaliłes ;) Lepiej udaj się do czubków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sam bym tak pojechal :-D a;le przypomnialem sopbie ze mialem cos jeescze zrobic i po drodze natykam sie na nakretke oski ;) u mnie samo nie odkreci bo mam wkladana zawleczke ;)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechałeś do nic nie czułeś jakiegoś bicia w kole,albo że ci tyłek leci prawa lewa???

Łukasza mtx miał takie luzy że jak latałem na nim to już pływał ;) Foty pewnie będą ale nie tak szybko bo moto na działce ;):D:D

Łukasz to jest wogule postać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, widze że niektórzy powinni mieć mechanika do odkręcenia / zakręcenia każdej śrubki hehehe :lol: . Pozdro daj foty ;)

 

Zamiast się wyśmiewać "super hiper spece" więcej zrozumienia.

Jak wy zaczynaliście to też moglibyście się zapomnieć z czymś.

Każdy jest tylko człowiekiem i może się zapomniec.

Mi też czasami zdarzy się zapomnieć coś zrobić, np gdy bardzo się spiesze (a zazwyczaj tak jest)

 

Zauważam pewną zasade.

Jeszcze nie dawno pytaliście się na forum o to jak dokręcić każdą srubkę w DT, a teraz smiejecie sie młodszego kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy zaczynaliście to też moglibyście się zapomnieć z czymś.

 

Spoko filu ale on zrobil na tym mtx-ie dobry ponad tysiąc km i zna już troche motocykl. Ma go już troszkę ponad rok z tego co pamiętam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...