Skocz do zawartości

Pierwsza jazda?


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrob z 500km stary bo to silnik "crossowy" napewno nie jest. Nie spotkalem sie jeszcze z wyczynem na dwoch garach :roll: . Kontroluj temperature silnika, lej troche wiecej oleju do benzyne, jezdzij na optymalnych obrotach i staraj sie bardziej plynnie odkrecac gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na bank nie jest crossowka, tylko moze tak wyglada, bo w koncu jak sam wspominal to jest SKLADAK, wiec nie mowcie mi ze to jest crossowka bo crossowki z 2 garami nie ma?

to jest silnik 2T z 2 garami po 125ccm, wyciagniety z YAMAHY TDR a to nie jest zaden CROSS, wiec docierac nalezy jak zwyklego enduraka 2T....

ja crossaka nie mam a wiem ze takich z 2 garami nie robia (no chociaz ja nie slyszalem) wiec prosze nie dobijac :roll:

wniosek : to nie cross, wiec sie go nie dociera 10minut, tylko jak typowego enduraka czyli trzeba sie przebujac z 500km nie odkrecajac na maxa i nie na najnizszych obrotach, lac wiecej oleju, a jak sie nie chce grzebac przy dozowniku to dolac do baku...

widze ze niektorzy sadza ze jak moto nie ma swiatel to juz cross... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze niektorzy sadza ze jak moto nie ma swiatel to juz cross...

Sam mam typową crossówke i wiem jak wygląda.

 

 

 

Tylko że każy pisał przed zapodaniem zdjęcia przez kaizz'a i mówił że to Yamaha 250 cross i tak wtedy odpowiedzieliśmy.A teraz jak już zapodał foto to każdy wie a ty tak jakbyśmy widzieli foto i dopiero powiedzieli :lol: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że każy pisał przed zapodaniem zdjęcia przez kaizz'a i mówił że to Yamaha 250 cross

 

 

Silnik ja podejrzewam pochodzi z motocykla Yamaha tdr 250. Jest to 2 cylindrowy 2t chłodzony cieczą, dysponujący mocą około 45-50KM.

 

 

;) Jak widać nie każdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki nie zanm sie na silnikach zeby poznac od czego on jest dlatego dalem fotke zaraz zrobie 2- silnika z bliska i moze powiecie co to jest bo moto teraz chodzi inaczej( na tym tłoku),rzeczywiscie musze go docierac bo czuc ze trok jest nowy ,trzeba troszke pojezdzic.

 

[ Dopisane: 07-10-05,07;21 ]

Foto silnika w temacie "Foto na ktore czekaliscie":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki nie zanm sie na silnikach zeby poznac od czego on jest dlatego dalem fotke zaraz zrobie 2- silnika z bliska i moze powiecie co to jest bo moto teraz chodzi inaczej( na tym tłoku),rzeczywiscie musze go docierac bo czuc ze trok jest nowy ,trzeba troszke pojezdzic.  

 

[ Dopisane: 07-10-05,07;21 ]  

Foto silnika w temacie "Foto na ktore czekaliscie"

To silnik od RD250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...