Skocz do zawartości

Rozrusznik virago 700


Barył
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ujeżdżam xv 700 virago z roku 85 i jak przystało na ten model rozrusznik daje się we znaki nie jest tragicznie czasem łapie za pierwszym razem a czasem niestety nie :twisted: mam pytanie pod koniec produkcji virago podobno zmieniono konstrukcję rozrusznika czy ktoś montował rozrusznik z ostatnich lat produkcji do wczesnych modeli ??

Ewentualnie proszę o jakieś ciekawe patenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Rozwiązałem ten problem już dwa lata temu, i wielu chłopaków z niego skorzystało - więc tym bardziej jest sprawdzony. Świadczą o tym maile które dostaję. Podaj mi swój adres mailowy - wyslę ci opis i zdjęcia przeróbki. Pisz do mnie [email protected] :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Sam posiadam

Virago XV 750 rok 81 i ten sam problem z rozrusznikiem co wszyscy. Próbowalem go zrobić podkladając dodatkowe podkladki, wymienilem sprężynę i zębatkę. Trochę się polepszylo ale zdaża się że dalej czasem przerywa na zębatce przy rozruchu. Jeśli byś mógl to prześlij mi zdięcia i opis przeróbki.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja sie podłącze pod temat: Moja "niunia wlasciwie odpala za kazdym razem (no na 10 - 8) ale trzaski sa nieodlacznym elementem przy rozruchu.... brrrr a jest to nie watpliwie wkurzajace!!! Jesli macie na to jakis skuteczny patent to bardzo prosze o wiadomość: podaje mojego maila: [email protected] POZDRAWIAM i z góry dziekuje. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem ten problem już dwa lata temu, i wielu chłopaków z niego skorzystało - więc tym bardziej jest sprawdzony. Świadczą o tym maile które dostaję. Podaj mi swój adres mailowy - wyslę ci opis i zdjęcia przeróbki. Pisz do mnie [email protected] :D

Proponuje umiescic to na forum :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuje umiescic to na forum :biggrin:

NIe jestem biegłym komputerowcem......Chętnie pomogę wszystkim "zaviragowanym" z problemem rozrusznika, ale nie wiem jak przesłać opis i zdjęcia...Może ktoś mi w tym zechce pomóc?

Pozdrowienia dla Yamahowców - T. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam.

Chcialbym poruszyc temat "stary jak swiat" czyli trzaski przy rozruchu.

Tomasz juz przesiadl sie na inne moto i nie ma juz schematow swojego patentu :-(.

Moze ktos korzystal z jego pomocy i posiada materialy pogladowe ?

Prosze o kontakt na [email protected]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...