Skocz do zawartości

stozek w simsonie SR ??


gawron89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupiłem niedawno filtr stozkowy do simsona skutera i zamontowaem go bezposrednie do gaznika .. z ontazem miałm kilka problemów ale jakos w koncu go zamontowałem poziomo... odpaam maszyna łądnie mruczy ale jest pewien problem jak jade to mi go dławi.. :/tak jak by mial za duzo powietrza lub za mało benzyny :/zeby jechac normalneie musze dac ssanie przy wiekszych obrotach..:/ co zrobic ?? podwyzszyłem mu juz stan paliwa na iglicy jest teraz na najwiekszym stanie paliwa ale dalej go dławi.. zasłoniłem troche filtr kartonikiem zeby powietrze samo tam nie wlatywalo ale dalej tak smo co zrobic?? pomzócie!!!! pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to się dzieje po zamontowaniu bezpośrednio i samego filtra :) bez puszki szmerów raczej się nieobejdzie, albo zrobisz jakąś nową z tym filtrem albo wsadzisz jakoś ten filter do orginału ... bo regulacja raczej niepomoże

 

jak już będziesz może robił nową puszke to radze zrobić z regulowanym otworem wlotowym .. wtedy można dopasować optymalnie otwór do nowj puszki ... ja powiem tylko że narobionym airboxie moto jest owiele mocniejsze i szybsze ... tak więc w simsonie tez moze cos dać na + inna puszka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dla TUNINGU!!

 

1. W pierwszej swojej wypowiedzi nie napisales ze zasłoniłeś chwilowo tylko, ze TROCHĘ ! (

2. Montować stozek i zasłaniać go ??

3. Sam storzek za przeproszeniem g**no da

4. Zamontowaleś w zły miejscu

5. Rada na przyszłość: Uzywaj znaków interpunkcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal ten stożek, bo on Tobie gówno daje!

 

Dobre - kartonikiem zasłonił, może takim po papierosach, albo takim co w rolce srajtaśmy...

 

Może bys nauczył sie najpierw regulować gaźnik zanim wprowadzasz jakieś zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...