Skocz do zawartości

Aprilia , Yamaha , Honda ???????


_Snake_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej,ja też jestem dresem? :D Mam nadzieje, że nie 8)

 

Ps.Ludzie!Nie bądźcie takimi kozakami!Bo wydaje mi sie, że 99% osób które tak kozaczy/szpanuje przez neta jest naprawde spokojną osobą ktra dużo gada-a malo robi ;) Jest masa takich ludzi w internecie...niestety :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda dres na RS 50' date=' który sie czuje jak na RSV 1000[/quote']

 

Po pierwsz to skąd wiesz że on jest dresem?? Bo to ty masz w awatarze dresa jeżdżacego na dresiarskim skuterku bez kasku bo tak robią "ziomale z ameryki' :-D :-D :lol:

Lepiej żeby miał rs50 i nauczył się jeździć na manualu' date=' brać w jakimś pochyle zakręty, opanować większą moc niż jakiś gówniany skuter![/quote']

Zachowuje się jak dres, bo rzuca sie jak gówno i udaje, że chce sie bić ze mną na forum. Miałem sporo sprzętów w swoim życiu 2 motorowery i 3 skutery. Manuala mam opanowanego spokojnie ;) Ja skutery lubie, a gówniano jest nie miec nic, dokladnie tak jak TY :D

Siwy - jak zawsze sie z Toba zgadzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie kłućcie sie ;) kto czym jezdzi nie powinno nikogo obchodzic wazne ze jezdzi i wykonuje swoją pasje takie jest moje zdanie :D . Pozdro dla Całego forum ;):) i jak można to czekam jeszcze na dalsze odpowiedzi w sprawie moich pytań :P ;) Pozdrawiam

 

_Snake_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak TY

Nie wiedziałem że nie mam żadnego motoroweru....bardzo ciekawe...kto ci powiedział?? Automat??

Bo tak sie składa że mam i to nie jeden....to że nie jest to japońska 50cc nie znaczy że nie jest motorowerem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak TY

Nie wiedziałem że nie mam żadnego motoroweru....bardzo ciekawe...kto ci powiedział?? Automat??

Bo tak sie składa że mam i to nie jeden....to że nie jest to japońska 50cc nie znaczy że nie jest motorowerem :/

Wiem, że po tej wypowiedzi mnie wszyscy zjadą, ale dla mnie te twoje komary są jak rowery i kwalifikują sie do ganiania krów na łące, a nie dojeżdżenia - szczególnie, że jestes zapalonym "motocyklistą" :!:

I o rzeczach, o których nie masz pojęcia lepiej sie nie wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sporo sprzętów w swoim życiu 2 motorowery i 3 skutery. Manuala mam opanowanego spokojnie

 

tak... 5 motorowerkow to naprawde bardzo duzo w ciagu calego zycia... 5 sprzetow to ja mialem w ciagu tego jednego sezonu... poza tym skuter to nie motorek. skuter to skuter. skuter to automat. skuter to zarazem przyjemnosc jezdzenia sprzetami AGD po ulicy :-D :-D :-D ale nie o to tu chodzi...

 

dla mnie te twoje komary są jak rowery i kwalifikują sie do ganiania krów na łące

taaakkk... japonskie wyscigowki nadaja sie do tego wrecz idealnie... zapewne soim skuterem bierzez 100% w/w sprzetow do ganiania krow po lace... zalosny jetses chlopcze...

Bo to ty masz w awatarze dresa jeżdżacego na dresiarskim skuterku bez kasku bo tak robią "ziomale z ameryki'

:-D :-D :-D to chyba bedzie trzeba kieyds komus sprzedac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: 09-10-2005, 20:18[/i:] ][/size:]

Tak czytam te posty i smiac mi sie chce z jednego kolesia ktory robi z siebie wielkiego cwaniaka bo jezdzi skuterkiem:)a to ze ktos ma komarka czy innego moto tego typu to nic zlego i nie powinnienes sie z tego smiac bo wiekszosc z nas zaczynalo od motorynki i co mam sie z tego smiac:)nie pisze czesto na forum ale poprostu jak widze takie posty to zal mi cie Q-cos tam zapomnialem jak sie pisze twoj nick:)nie rob z siebie frajera i dzieciaka ktory dostal skuter od rodzicow i szpanuje bo tak sie zachowujesz:)sory ze tak mowie ale tak sadze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla mnie te twoje komary są jak rowery i kwalifikują sie do ganiania krów na łące, a nie dojeżdżenia - szczególnie, że jestes zapalonym "motocyklistą"  

I o rzeczach, o których nie masz pojęcia lepiej sie nie wypowiadać.

Komara to ty masz w mózgu- mniejwięcej taka moc przerobowa!

A czemu sądzisz że to komar?? Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj...

Krowy na łący to ty ganiasz w swojej wsi :D

Czyli sądzisz że posiadany pojazd odpowiada pasji?? To myśle że się grubo mylisz...ktoś może jeździć komaram i być 100x większm pasjonatem niż ty Wiejski Dresiku

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sądzisz że posiadany pojazd odpowiada pasji?? To myśle że się grubo mylisz...ktoś może jeździć komaram i być 100x większm pasjonatem niż ty

 

widzisz... tak to juz z niektorymi jest... popatrz na moj opis.. tam jest historia posiadanych sprzetow... na pierwszy zapracowalem sam, na drugi, 3, 4 i 5 czesciowo tez... za 6 zaplacilem 60% kwoty a reszte odpracowalem... i zaloze sie ze czesc z was tez ma to za soba. kupic moto, chocby starego ogara dla wlasnej pasji... i to jets piekne. a nie tak jak inni- tata czy mama mu kupila za reszte z warzywniaka... on tylko wsiada i jedzie- my robimy i jezdzimy. on sie chlubi tym, ze jego skuterek pojechal 100km/h a my sie cieszymy ze nasze moto poszlo w 100kilimetrowa trase bez napraw... taka jets zasadnicza roznica pomiedzy wlasnie takimi motorowerzystami.. motocyklistami niektorymi takze... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to mi sie naprawde nie podoba. Ja zakładam temat zeby sie czegoś dowiedzieć , żebyści mi pomogli w wyborze a połowa tego tematu nadaje sie do oczyszczalni . Dzięki tym którzy odpowiedzieli sensownie na moje pytanie . Pozdrawiam . Jak można to prosze o odpowiedzi ale dotyczące tematu.Dzięki.

 

 

_Snake_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak obejżyj sobie na bikepics wszystkie motorki co cię interesują i wybież tan który ci najbardziej przypasi a potem pytaj o wady i zalety na forum , włascicieli danego sprzętu  

przeczytaj moze troche wiecej anizeli ostatni post to zobaczysz ze wlasnie tak zrobil... tzr, ns1 czy RS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...