Skocz do zawartości

Aprilia , Yamaha , Honda ???????


_Snake_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TZR

- wydaje się mulasta, ale jakoś tak równo ciągnie od niskich obrotów do końca

-jest spora no i bardzo ładna

-hamulce dobre tak jak w każdym

-ogólnie w prowadzeniu nic specjalnego

 

brzozowy model ??

 

napisz jeszcze cos o gpr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Af1 50/80. Ładny motocykl' date=' tańszy od rs....[/quote']

 

koles intersuje sie maszynami wartymi 2-3 razy tyle jak widac z nieco nowszych konstrukcji wiec af chyba tu nie pasuej za bardzo...

 

ale jesli af1 to tylko futura....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do wypowiedzi Terrorysty - mówie o wersji od 99, a nie o twojej starej (najstarszej?)

Co do tego - "padłem z wrażenia i pożałowania dosłownie, jeśli aprilia to skuter a tzr to prawdziwy ścigacz" to mam cię gdzieś, ale się wytłumacze. Poprostu zwykłego szarego czlowieka TZR może zmylić z prawdziwym ścigaczem, a RS wygląda bardziej zabawkowo i łagodnie (mowa o nowej wersji) i dopiero później taki zwykly szarak bez pojęcia zobaczy, że to jednak nie skuter tylko coś a'la ścigacz. Starszej wersji to nie dotyczy BURAKU ! RS nadaję się do każdego wzrostu, ale bedzie sie na niej wyglądało jak na psiem moim zdaniem max 175-180 cm. A o GPR specjalnie dla Rożka :)

Wiec byłem posiadaczem Derbi GPR 50 wersji z 2000 i moge juz o niej co nieco napisac (niewiem czy bedzie Cie to Snake interesowało)

-jest niska, ale ma mały prześwit i ja wtedy ponad o wzroscie ok 185 cm jeździłem na niej bezproblemowo, czułem się na niej doskonale, ale wyglądałem też jak na psie (niektorzy tak sądzili :))

-duży plus za spalanie, bo żeby spalił W MIEŚCIE 3 l / 100 km trzeba było piłować i to nieźle

-osiągi ? identyczne jak w TZR vmax ok. 100 km/h (na zegarze) z samochodowym ponad 110 km/h

-jest wygodny wbrew pozorom

-PLASTIKI SĄ OKROPNE bo lepszej glebie rozsypie sie wszystko w mak

-praktycznize 1 osobówka

 

Tak to raczej wszystko, ogólnie ... moge polecić, ale tylko jest lepsza niż konkurencja w tym, że malutko pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówicie że żłopie cholernie to niedobże

 

wiesz... moze z 6-7 litrow przesadzilem, ale na 5-6 musisz byc przygotowany. wszystko zalezy takze od jazdy... ale jedno co moge powiedziec to to ze jets to naprawde super maszyna... ale niektorzy pasazerowie narzekaja na slizganie sie po siedzeniu... zawieszenie moid malina... oczywisice zalezy jeszcze jaki sobie olej wpuscisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...