Skocz do zawartości

Ścigacz - Enduro - Skuter ???? 50 ccm POMÓŻCIE !


QvEEr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja Ci tez polecal Sendę, jeden kumpel przez 2 lata mial rocznik '00 i nie mozna bylo o nim zlego slowa powiedziec, nigdy sie nie psul, caly czas śmigał jak ta lala. A co powiesz na taki ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66768850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci tez polecal Sendę' date=' jeden kumpel przez 2 lata mial rocznik '00 i nie mozna bylo o nim zlego slowa powiedziec, nigdy sie nie psul, caly czas śmigał jak ta lala. A co powiesz na taki ?http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66768850[/quote']

No ta jest bardzo fajna, ale ja kupuje dopiero pod koniec stycznia, albo w lutym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem się opłaca' date=' bo jeżeli chce motocykl przytrzymać dłużej to lepiej kupić nowszy niż męczyć się z zdechlakiem, bo i tak kupe siana w niego włorzysz. Pozatym w nowszych motocyklach stosuje się nowoczesne technologie konstrukcyjne. Jeśli ktoś ma kase to lepiej kupić nówke. Pozdro[/quote']

 

Powiedz mi jaką masz w 50cc nowoczesną technologię??

Ja jeszcze nie widziałem radialnych zaciskow, ultralekkich ram, zawieszeń najwyższej klasy...a przecież płacisz za byle 50cc ponad 10tys zł....ja wole kupić rx-a z 1998roku za 5tys...włożyć w tuningu 1tys i mieć zajebistą maszynę za niższe pieniądze na tym samym poziome zaawansowania... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem się opłaca' date=' bo jeżeli chce motocykl przytrzymać dłużej to lepiej kupić nowszy niż męczyć się z zdechlakiem' date=' bo i tak kupe siana w niego włorzysz. Pozatym w nowszych motocyklach stosuje się nowoczesne technologie konstrukcyjne. Jeśli ktoś ma kase to lepiej kupić nówke. Pozdro[/quote'']

 

....ja wole kupić rx-a z 1998roku za 5tys...włożyć w tuningu 1tys i mieć zajebistą maszynę za niższe pieniądze na tym samym poziome zaawansowania... :D

A ja nie ;)

Jesli w ten sposób chcesz mi pomóc to lepiej w ogóle sie nie wypowiadaj jasno sie wyraziłem, ze chce sprzęt minimum 2000 rok czy to takie trudne do zrozumienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...