Skocz do zawartości

UWAGA motocyklisci cross i enduro


lechu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W lasku trzeba uważać na zające i inną zwierzyne ale nie tylko. Na początku wakacji (czy jakoś tak) spotkałem w lesie dresiarstwo(te sukinsyny już wszędzie włażą :? ) i oczywiście spodobał im się mój motocykl. Droga była bardzo wąska, wiec postanowiłem nie kozaczyć i zawrócić. Zatrzymałem sie i próbuje wrzucić 1...nie wchodzi...kopie 1...nic...zaczyna sie powoli nerwówka bo są coraz bliżej wieć ruszyłem z 2 wtedy udałe sie wbić 1 i rura w drugą strone. pozdro i uważajcie na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga tez na pijanych traktorzystow  ;)  kumplowi pozyczylem wsk zeby do sklepu pojechal to jak wracal na polnej drodze wymijal traktora z bronami zapietymi i papaj zjechal w jego strone to on do rowa zjechal , nic mu sie nie stalo. Jak wrucil, zostawil towar to w pogon na 3 motory pojechalismy ale gdzies uciekl  :P

 

 

Traktora, motory, rowa, widac że ze wsi jestes.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur*** nie wspominaj mi o pijanych traktorzystach przez ktorych to ginie najwiecej motocyklistow

mozesz rozwinac wypowiedz bo nie kumam .... :?

To nie ma co do rozwijania. Jak nie kumasz prostej konstrukcji zdania to ja juz Ci go nie wyjasnie. Domniemam ze nie zgadzasz sie z moja teza - masz prawo (w koncu to forum dyskusyjne) i mozesz to napisac. Wszyscy wiemy jakie zagrozenie stanowia traktorzysci np. skrecaja w lewo bez kierunkowskazow, ktorych nie maja ich cigniki, nie patrza w lusterka podczas wykonywania manewrow itd.- jednym slowem sa nieprzewidywalni dla innych, a kiedy dolaczymy do tego stan nietrzezwosci to............. TAK W TYM ROKU ZGINAL MOJ KOLEGA Wlasnie pijany bamber z pola niespodziewanie wyjechal wprost pod kola motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zając to zając ale jakby mi łoś wyszedł to bym chyba zawału dostał

 

..a bądźcie jeszczu uprzejmi pamiętać, że łoś i zając są u siebie. Nie zabijajmy ich za to - przynajmnej zajęcy...., łoś se poradzi! :D (-czyli trochę ekologii na forum :( )

 

 

spotkałem w lesie dresiarstwo(te sukinsyny już wszędzie włażą

 

... no ci to się wszędzie czują jak u siebie.... Gorzej, jak ciągniesz już na głębokiej rezerwie, zajeżdżasz na jedyną w okolicy stację, ustawiasz się pod pompą, a "panowie" wstają od stolików, albo podjeżdzają UMcającymi postrachami autostrad i podchodzą "popodziwiać" sprzęta... :oops:

 

Schrzaniać na oparach, czy liczyć na "łaskowość"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schrzaniać na oparach, czy liczyć na "łaskowość"?

ja bym odjechał za stacje kawałek i czekał na bezpieczny moment , kiedy bym mógł powrócić (mysląc logicznie: wole pchac potem te kilkadziesiąt metrów moto gdyby paliwo sie juz ostatecznie skończyło niż dostać łomot)

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki a propos dresiarzy/wiesniakow/ kiedys jechalem sobie droga ,juz prawie na wyjezdzie z poligonu patrze...6 kolesi zatrzymalem sie z 200m od nich patrze.....jeden podnosi cegłe i macha sobie nia ,staneli na srodku drogi a ja yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy y yyyy y ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio zaatakowali jak wracalem ze stacji z kumplami z 10 litrami benzyny. Troche postraszyli, bluze porwali, wache zabrali :cry: a ja maks w*****ony do starszego na skarge. Starszy od razu biegiem tam ale tamtych oczywiscie nie ma :) Myslalem ze mnie dresiarstwo nie dotyczy, bo dotad slyszalem o tym tylko w TV, ale po tym juz nic mnie nie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...